Відділ організації контролю за використанням навчальних аудиторій

Відділ організаціїї і контролю за використанням навчальних аудиторій та навчального обладнання є структурним підрозділом наукового-методичного центру університету.

Робота відділу проводиться відповідно до завдань і плану, що розробляються на навчальний рік.

Зміст роботи відділу:

1.1.Забезпечення функціонування освітньо-виховного процесу шляхом обґрунтованого розподілу і надання навчальних аудиторій факультетам.

1.2.Врахування індивідуальних особливостей занять на кожному факультеті (лекційні, практичні, лабораторні).

1.3.Забезпечення необхідним аудиторним фондом проведення наукових конференцій, семінарів та інших заходів університету.

1.4.Здійснення безпосереднього контролю і нагляду за доцільним використанням навчальних аудиторій факультетами.

До складу відділу входять :

1. Завідувач відділу – Костенко Олена Анатоліївна (тел.702-11-70, 68-11-69)

2. Старший інспектор – Туполєва Тетяна Іванівна (тел. 68-11-69)

3. Диспетчер відділу – Плужнік Юлія Олексіївна (тел. 68-11-69)

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, кор. Б, к. 230

тел.(0572) 68-11-69