Андрієвська Віра Михайлівна

Андрієвська Віра Михайлівна

доктор педагогічних наук, доцент,

професор кафедри інформатики

ОСВІТА ТА НАУКОВА ПІДГОТОВКА

З 1998 р. по 2003 р. – навчалася на механіко-математичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за спеціальністю "Математика" та здобула кваліфікацію магістра математики, викладача математики та інформатики.
З 2003 р. по 2006 р. – навчалася в аспірантурі на кафедрі інформатики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
У 2009 р. захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 - теорія навчання.
Вчене звання доцента отримала в 2011 р.
З 2015 р. по 2018 р. проходила наукову підготовку в докторантурі при Харківському національному педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
У 2019 р. захистила дисертацію та отримала науковий ступінь доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

ПРОФЕСІЙНА КАР’ЄРА

З 2004 р. по 2010 р. – викладач кафедри інформатики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
З 2010 р. по 2018 р. – доцент кафедри інформатики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
З 2018 р. по теперішній час – професор кафедри інформатики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
З 2020 р. по теперішній час – координатор з наукової роботи фізико-математичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

За час роботи в університеті викладала різні навчальні дисципліни, зокрема: "Методика навчання інформатики", "ІКТ у проектній діяльності", "Технології STEАM освіти", "Соціальні мережі в освіті".

З 2017 р. по теперішній час – тренер семінарів присвячених впровадженню STEАM освіти в шкільну практику (ХНПУ імені Г.С.Сковороди).

2019-2020 рр. – робота у складі організаційного комітету: науково-методичної конференції "Наумовські читання" (ХНПУ імені Г.С.Сковороди); науково-практичної конференції "Інноваційні педагогічні технології у цифровій школі" (ХНПУ імені Г.С.Сковороди).

2019-2020 рр. – робота у складі програмного комітету міжнародної конференції "The International Conference on History, Theory and Methodology of Learning (ICHTML)".

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Сфера наукових інтересів: проблеми підготовки майбутнього вчителя початкової школи до використання ІКТ у професійній діяльності та міждисциплінарного підходу до навчання учнів молодшого шкільного віку у форматі STEM-освіти.

Учасник міжнародних освітніх програм з питань трансформації початкової школи в умовах інформатизації освіти (Фінляндія), 2017 р.; впровадження STEM-освіти у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах (Ізраїль), 2018 р.; налагодження професійних зв’язків для майбутньої професійної діяльності (Італія), 2018 р; використання в сучасній онлайн освіті можливостей хмарних сервісів на прикладі платформ GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM (Польша), 2020 р.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2012 р. по теперішній час – робота у складі журі міського турніру з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
2018 р. – спікер круглого столу щодо обговорення проекту Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат (ГО «Фонд «Відкрита політика»).
2019 р. – проведення заходу "Наукові пікніки".
З 2020 р. по теперішній час – голова методичного об’єднання наукового ліцею імені Клима Чурюмова.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

2017 р. – сертифіковане стажування у Західно-фінляндському коледжі (м.Гуйтінен, Фінляндія)  для ознайомлення з реалізацією проектного підходу у навчальному процесі закладів освіти різних рівнів Фінляндії.
2018 р. – сертифіковане стажування “Education for Science and Math’s Through the STEM Framework” в міжнародному центрі “The A.Ofri international training center” (Ізраїль, м.Єрусалим), MASHAV.
2018 р. – сертифіковане стажування “Налагодження професійних та особистих зв’язків для майбутньої професійної діяльності” (Італія, м. Сан-Ремо), Українсько-польська фундація “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC).
2020 р. – підвищення кваліфікації на сертифікованих онлайн-курсах та вебінарах (загальним обсягом 83 год.), зокрема, сертифіковане міжнародне підвищення кваліфікації “Використання в сучасній онлайн освіті можливостей хмарних сервісів на прикладі платформ GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM (Польща, м. Люблін).

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

2019 р. – стипендія імені Василя Каразіна в номінації “Гуманітарні науки” Харківської обласної державної адміністрації.

 

Профіль викладача у Google Академії

ORCID ID

Scopus Author ID: 57218569677

E-mail: andvera80@gmail.com 


 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.