Зосімова Оксана Віталіївна

Зосімова Оксана Віталіївна,
кандидат філологічних наук, доцент.
 

У 2002 році закінчила з відзнакою Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Українська мова і література та англійська мова».

Протягом 2002–2005 рр. навчалася в аспірантурі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. У 2007 році захистила дисертацію на тему «Мотив “марнота марнот” в українській поезії другої половини XVII – початку XVIII століття» та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

З 2007 року працює на кафедрі практики англійського усного і писемного мовлення на посаді доцента, викладаючи курси країнознавства та ПАУПМ.

Є автором понад 40 наукових і навчально-методичних праць, зокрема навчального посібника “Video Express” з практики англійського усного та писемного мовлення для студентів ІІ–ІІІ курсів мовних спеціальностей (2010), методичних рекомендацій із цієї дисципліни за темами “Art,” “Education,” “English in the World” та ін. Сфера наукових інтересів – ономастика, перекладознавство та історія європейської поезії доби бароко.

У 2013 р. Зосімова О.В. була нагороджена почесною грамотою Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди з нагоди Дня науки та за результатами науково-дослідної роботи.

Є керівником магістерських та курсових робіт, активно залучає й готує студентів до участі в наукових конференціях, олімпіадах та конкурсах поетичного перекладу. Входить до складу оргкомітету студентської науково-практичної конференції «Лінгвістичний, літературознавчий та країнознавчий аспекти дослідження англійської мови», яка щороку проводиться на кафедрі практики англійського усного і писемного мовлення.


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.