РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО (очного) ТУРУ ОЛІМПІАДИ 2018 року

 
Результати Другого (очного) туру Олімпіади з БІОЛОГІЇ (17.03.2018 року)
 
    
Прізвище, ім’я та по            батькові учасника
Навчальний заклад, клас
Отримані
бали
Додаткові бали до ЗНО
1
Бережна Вікторія Сергіївна
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Донецька обл., 11 клас
92
17 балів
2
Булгакова Олександра Сергіївна
Солоницівський колегіум, 11 клас
91
16 балів
3
Гладкіх Анастасія Михайлівна
ЗОШ 12, 11 клас, Донецька обл.,
95
20 балів
4
Гуров Андрій Федорович
Харківська Загальноосвітня Школа №97, 11 клас
90
15 балів
5
Дідич Артем Дмитрович
Дворічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Харківська обл., 11 клас
90
15 балів
6
Золотухіна Дар’я Сергіївна
Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області, 11 клас
90
15 балів
7
Кашуба Лілія Сергіївна
Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Купянський район Харківська обл.
95
20 балів
8
Коловоротна Ольга Євгенівна
Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
90
15 балів
9
Крупінська Поліна Петрівна
Харківська ЗОШ №28, 11 клас
91
16 балів
10
Курко Олександр Олександрович
Прудянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 11 клас
90
15 балів
11
Мироненко Юлія Андріївна
Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради,
Харківська обл.
90
15 балів
12
Нємцева Маріанна Олександрівна
Харківська гімназія 116 Харківської міської ради Харківської області
95
20 балів
13
Портянко Марія Миколаївна
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №134, 11 клас
90
15 балів
14
Ситник Людмила Олександрівна
Огульцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Харківська обл., Валківський район, 11 клас
90
15 балів
15
Сиротіна Юлія Михайлівна
Катеринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області, 11 клас
90
15 балів
16
Троян Юлія Валеріївна
Грушуваський навчально-виховний комплекс (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області
91
16 балів
17
Улинець Анна-Марія Василівна
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Харківська обл., 11 клас
91
16 балів
18
Устімчук Крістіна Ігорівна
Харківський ліцей 141, 11 клас
92
17 балів   

 


Результати Другого (очного) туру Олімпіади з ХІМІЇ (21.04.2018 року)
№ з/п
ПІБ
Назва навчального закладу
Кількість балів
Додаткові бали до ЗНО
1
Гуров Андрій Федорович
Харківська загальноосвітня школа №97
92 бали
17 балів
 

Результати Другого (очного) туру Олімпіади з ГЕОГРАФІЇ (14.04.2018 року)
№ з/п
ПІБ
Назва навчального закладу
Кількість балів
Додаткові бали до ЗНО
1
Жван Ірина
Сергіївна
Харківська обл., Валківський р-н, с. Огульці, Огульцівська ЗОШ I-III ст.
90 балів
15 балів
2
Розумна Юлія Андріївна
Донецька обл. Бахмутський р-н. с. Дронівка, Лиманський ліцей.
90 балів
15 балів
3
Ключка Олег Вʼячеславович
м. Харків, ЗОШ № 73
91 бал
16 балів
4
Монастирьова Катерина Андріївна
м. Харків КЗ. ХСШ № 3
90 балів
15 балів
 
 

Результати Другого (очного) туру Олімпіади з МАТЕМАТИКИ (12.05.2018 року)
Прізвище, ім’я
та по батькові учасника
Навчальний заклад, клас
Отримані бали
Додаткові бали до ЗНО
1
Бабак Олена Миколаївна
Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської обл., м. Лисичанськ, Луганська обл., 11 клас
96
20
2
Яценко Наталія Володимирівна
Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської обл., с. Баранове, Валківський р-н, Харківська обл., 11 клас
90
15

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.