РЕЗУЛЬТАТИ ЗАОЧНОГО ТУРУ ОЛІМПІАДИ 2018 року

 
Результати заочного туру Олімпіади з БІОЛОГІЇ
 
Прізвище, ім’я та
по батькові учасника
Навчальний заклад, клас
1
Антоненко Єльвіра В’ячеславівна
Подвірський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад, 11 клас
2
Бережна Вікторія Сергіївна
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Донецька обл., 11 клас
3
Булгакова Олександра Сергіївна
Солоніцевський колегіум, 11 кл.
4
Гладкіх Анастасія Михайлівна
ЗОШ 12, 11 клас, Донецька обл.,
5
Гуров Андрій Федорович
Харківска Загальноосвітня Школа №97, 11 клас
6
Дідич Артем Дмитрович
Дворічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Харківська обл., Дворічанський район, смт Дворічна, 11 клас
7
Дубова Софія Костянтинівна
Старобільська гімназія Старобільської районної ради Луганської обл. 11 клас
8
Золотухіна Дар’я Сергіївна
Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області, 11 клас
9
Кашуба Лілія Сергіївна
Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Купянський район Харківська обл.
10
Коловоротна Ольга Євгенівна
Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
11
Крупінська Поліна Петрівна
Харківська ЗОШ №28, 11 клас
12
Курко Олександр Олександрович
Прудянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 11 клас
13
Макрушина Діана Валеріївна
Кирилівський ліцей Куп’янської міської ради Харківської області
14
Мироненко Юлія Андріївна
Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради, Харківська обл.
15
Нємцева Маріанна Олександрівна
Харківська гімназія 116 Харківської міської ради Харківської області
16
Портянко Марія Миколаївна
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №134, 11 клас
17
Потапова Юлія Іванівна
Дворічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківська обл., 11 клас
18
Сиротіна Юлія Михайлівна
Катеринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області, 11 клас
19
Ситник Людмила Олександрівна
Огульцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Харківська обл., Валківський район, 11 клас
20
Ткаченко Аліна Олександрівна
Новоалександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської обл., 11 кл.
21
Троян Юлія Валеріївна
Грушуваський навчально-виховний комплекс (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області
22
Улинець Анна-Марія Василівна
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни
Харківська обл., м. Балаклія, 11 клас
23
Устімчук Крістіна Ігорівна
Харківський ліцей 141, 11 клас
24
Шитєєва Карина Едуардівна
ЗОШ 122, м. Харків, 11 клас

 
Результати заочного туру Олімпіади з ХІМІЇ
 
Прізвище, ім’я та
по батькові учасника
Навчальний заклад, клас
1
Бережна Вікторія Сергіївна
Катеринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Донецької області
2
Гуров Андрій Федорович
Харківська загальноосвітня школа №97
3
Дубова Софія Константинівна
Старобільська гімназія Старобільської районної ради Луганської області
4
Лесична Аліна Василівна
Комунальний заклад Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області.

 
Результати заочного туру Олімпіади з ГЕОГРАФІЇ
 
Прізвище, ім’я та
по батькові учасника
Навчальний заклад
1
Артеменко Дарья
Білецький НВК
2
Белих Катерина
м. Харків ЗОШ № 73
3
Бунечко Анастасія
Рівненьська область м. Вараги, Вароська гімназія.
4
Жван Ірина
Харківська обл., Валківський р-н, с. Огульці, Огульцівська ЗОШ I-III ст.
5
Ключка Олег
м. Харків, ЗОШ № 73
6
Кольцова Вікторія
Херсонська обл., Великолепетинський р-н, Малолепентинська ЗОШ I-III ст.
7
Монастирьова Катерина
м. Харків КЗ. ХСШ № 3
8
Тарасенко Любов
Випускниця Петропавлівської ЗОШ I-III ст., Харківської обл., м. Куп’янськ 2017 року.
9
Тарасенко Марія
Випускниця Петропавлівської ЗОШ I-III ст., Харківської обл., м. Куп’янськ 2017 року.
10
Розумна Юлія Андріївна
Донецька обл. Бахмутський р-н. с. Дронівка, Лиманський ліцей

 
Результати заочного туру Олімпіади з МАТЕМАТИКИ
 
Прізвище, ім’я
та по батькові учасника
Навчальний заклад, клас
1
Бабак Олена Миколаївна
Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської обл., м. Лисичанськ, Луганська обл., 11 клас
2
Бакуменко Крістіна Олександрівна
Харківська гімназія №47 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
3
Гоба Олег Валерійович
Мостиська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, м. Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 11 клас
4
Гуров Андрій Федорович
Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. №97 Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
5
Данилюк Анна Сергіївна
Подвірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області, с. Подвірки, с.м.т. Солоницівка, Дергачівський р-н, Харківська обл., 11 клас
6
Данчівський Олег Олегович
Мостиська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, м. Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 11 клас
7
Коряка Анастасія Євгеніївна
Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, с.м.т. Петропавлівка, Дніпропетровська обл., 11 клас
8
Коцьола Павел Йосипович
Мостиська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, м. Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 11 клас
9
Красюк Анна Сергіївна
Залиманська ЗОШ І-ІІІ ст. Балаклійської районної ради Харківської обл., с. Залиман, Балаклійський район, Харківська обл., 11 клас
10
Мироненко Юлія Андріївна
Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради, с.м.т. Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 11 клас
11
Міхєрєва Валерія Яківна
Харківська гімназія №47 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
12
Осипенко Юлія Сергіївна
Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. №156 Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
13
Пилипенко Марія Андріївна
Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. №160 Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
14
Прилєпська Інна Володимирівна
Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Олекси Десняка Лозівської районної ради Харківської обл., с. Павлівка Друга , Лозівський р-н,, Харківська обл., 11 клас
15
Прокопенко Катерина Сергіївна
НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання», м. Умань, Черкаська обл., 11 клас
16
Свиридов Ілля Ігорович
Одеська ЗОШ І-ІІІ ст. №72 Одеської міської ради Одеської області, м. Одеса, 11 клас
17
Ситник Людмила Олександрівна
Огульцівська ЗОШ І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської обл., с. Огульці, Валківський р-н, Харківська обл., 11 клас
18
Тарасенко Денис Олександрович
Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №10 Рубіжанської міської ради Луганської обл., м. Рубіжне, Луганська обл., 11 клас
19
Філоненко Олексій Олексійович
Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст. Білокуракинського р-ну Луганської обл., с. Павлівка, Білокуракинський р-н, Луганська область, 11 клас
20
Фоменко Лизавета Сергіївна
Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. №78 Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
21
Шаповал Євген Віталійович
Державний навчальний заклад «Дніпровський транспортно-економічний коледж», м. Дніпро, І курс, група К1-17-1/9
22
Шевченко Таїсія Тарасівна
Харківська гімназія №47 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
23
Щербак Вікторія Сергіївна
Харківська гімназія №172 Харківської міської ради Харківської обл., м. Харків, 11 клас
24
Яценко Наталія Володимирівна
Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської обл., с. Баранове, Валківський р-н, Харківська обл., 11 клас
 
 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.