Центр вивчення ізраїльської культури та івриту

ІВРИТ

Центр вивчення ізраїльської культури та івриту ХНПУ імені Г.С.Сковороди було відкрито у 2009 році як спільний культурний центр ХНПУ імені Г.С.Сковороди та Посольства Держави Ізраїль в Україні в особі Ізраїльського культурного центру м. Харкова.

На сьогодні відповідальним за роботу Центру від ХНПУ імені Г.С.Сковороди є викладач кафедри східних мов Компанієць Олександра Вікторівна.

У вересні-жовтні 2015 року Центром було проведено 2 відкриті лекції, присвячені географічному положенню, державній символіці, адміністративному розподілу Сучасного Ізраїлю, відбулося святкування свята «Новий Рік за традиційним календарем».

Визначною подією стала участь у святкуванні Хануки. В означених заходах, які проводилися Центром, взяли участь не тільки студенти ХНПУ імені Г.С.Сковороди, які вивчають іврит, але також і слухачі курсів івриту при Ізраїльському культурному центрі м. Харкова.

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, кор. В, к. 419,
тел.(0572)68-61-74