Центр міжнародної, інноваційної і проєктної діяльності

Центр міжнародного співробітництва та міжнародної освіти (ЦМСМО) ХНПУ імені Г.С.Сковороди є невід’ємним структурним підрозділом університету,  головною метою діяльності якого є всебічна інтеграція ХНПУ імені Г.С.Сковороди в світову освітню спільноту, підвищення іміджу та зміцнення позицій Університету на міжнародному рівні.

ЦМСМО також здійснює оформлення запрошень та набір іноземних громадян на всі факультети університету за базовими акредитованими напрямами підготовки та спеціальностями, організацію паспортно-візової підтримки іноземних громадян і контроль виконання вимог чинного законодавства щодо перебування іноземних студентів на території України, оформлення випускних документів, а також проходження процедур легалізації та апостилювання документів про освіту, виданих університетом в Міністерстві освіти і науки України.

ЦМСМО тісно співпрацює з усіма факультетами університету, які організовують навчальний і виховний процеси для іноземних студентів, з усіма структурними підрозділами університету з метою якісної підготовки для іноземних держав фахівців високого рівня.

В складі ЦМСМО фунціонує Підготовче відділення, яке надає іноземним громадянам ті особам без громадянства (а також усім бажаючим) освітні послуги з мовної підготовки (українська мова).

СПІВРОБІТНИКИ ЦМСМО

Олена Холодняк
Заступник завідувача
(за сумісництвом)
Наталія Мазуркова
Старший інспектор (питання Міграційної служби)
Тетяна Шишкіна
Старший інспектор
Анна Демченко
Інспектор

 

Ганна Касьянова
Інспектор

 

Ірина Гусь
Секретар

 

 

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

 
Тетяна Лугова
Завідувач
Анастасія Кильяченко
Секретар

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.