Кафедра циклічних видів спорту

Мета роботи кафедри: здійснення науково-методичної, теоретичної і практичної підготовки студентів, формування готовності до здійснення професійної діяльності в системі підготовки спортсменів високої кваліфікації, у галузі фізичного виховання дорослого населення, дітей та молоді, їх фізичного оздоровлення засобами педагогічного впливу.

Кафедра циклічних видів спорту забезпечує навчально-виховний процес на факультеті фізичного виховання і спорту, фахівців першого «бакалаврського» та другого «магістерського» рівнів вищої освіти денної і заочної форми навчання зі спеціальностей: 014 – Середня освіта (Фізична культура), 017 – Фізична культура і спорт.

За час свого існування кафедрою було підготовлено декілька десятків майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу та заслужених майстрів спорту, серед яких багато чемпіонів України, переможців Спартакіади народів СРСР, членів збірної команди СРСР та України, учасників, призерів і чемпіонів Європи, Світу, Всесвітніх Ігор, Олімпійських ігор.

61002, м. Харків, вул. Валентинівська, 2, корпус Г, к. 103

e-mail:
kaf-cyclic-sport@hnpu.edu.ua

Ляшенко Андрій Миколайович

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.