Кафедра географії і методики викладання географії

Кафедра географії і методики викладання географії існує з 1994р. кафедра створена на базі секції  географії після відкриття спеціальності « історія, географія ».

З 1995р. кафедрою ведеться підготовка і випуск спеціалістів для  навчальних установ України.

З 1998р. на кафедрі постійно розробляються навчальні плани для  підготовки фахівців та магістрів по географії. Кафедрою впроваджуються  сучасні педагогічні технології викладання географії.

З моменту заснування кафедри постійним напрямком роботи колективу  було удосконалення та поглиблення змісту навчальних дисциплін, ведення  нових спецкурсів. Викладачі кафедри кожен рік приймають участь у  міжнародних конференціях.

Загальна кількість викладачів на кафедрі: 5

61002, м . Харків, вул. Алчевських (Артема) 29, к. 308