Кафедра гімнастики, музично-ритмічного виховання та фітнесу

Кафедра гімнастики, музично-ритмічного виховання і фітнесу забезпечує навчально-виховний процес на факультеті фізичного виховання і спорту фахівців першого «бакалаврського» та другого «магістерського» рівнів вищої освіти денної і заочної форми навчання зі спеціальностей: 014 – Середня освіта (Фізична культура), 017 – Фізична культура і спорт.

Викладачі кафедри забезпечують підготовку майбутніх учителів фізичної культури та тренерів з видів спорту з наступних дисциплін: «Ритміка і хореографія», «Теорія і методика викладання рухливих ігор і забав», «Теорія і методика викладання рухливих ігор і забав на місцевості», «Теорія і методика викладання оздоровчої аеробіки», «Аеробіка в спортивному тренуванні», «Сучасні фітнес технології в закладах освіти», «Теорія і методика викладання атлетизму», «Сучасні технології організації фізичного виховання засобами складнокоординаційних видів спорту», «Теорія і методика викладання гімнастики», «Теорія і методика викладання атлетичної гімнастики», «Спортивно-педагогічне вдосконалення (художня гімнастика, спортивна гімнастика, фітнес)», «Теорія і методика обраного виду спорту» художня гімнастика, спортивна гімнастика, фітнес.

На кафедрі спеціалізуються студенти зі спортивної і художньої гімнастики, аеробіки, чирлідингу, воркауту, фітнесу.

Досягненням кафедри є створення ансамблю естрадно-спортивного танцю «Бумеранг», започаткований Санжаровою Ніною Миколаївною в 1984 році. За високі творчі успіхи та професіоналізм у 2000 році колективу присвоєно звання «Народний», яке підтверджується кожні два роки.

Колектив «Бумеранг» є переможцем та лауреатом всеукраїнських, обласних та міських фестивалів. Постійно бере участь в урочистостях, які проводять місто й область.

61168, м. Харків,вул. Валентинівська, 2, кор. Г, кабінет 107 тел.(057) 778-67-46 e-mail: kaf-rhythm-edu-combats@hnpu.edu.ua

Голенкова Юлія Валеріївна

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент