Кафедра історії педагогіки і порівняльної педагогіки

Кафедру історії педагогіки і порівняльної педагогіки було створено в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди в лютому 2002 р. З моменту заснування кафедру очолювала доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Анна Володимирівна Троцко. З 2016 року до теперішнього часу кафедру очолює доктор педагогічних наук, професор Людмила Андріївна Штефан.
На кафедрі створені всі умови для професійного становлення студентів, наукового зростання аспірантів, пошукувачів, молодих науковців. При кафедрі працює аспірантура зі спеціальностей 13.00.01 –загальна педагогіка та історія педагогіки. Викладачі кафедри, аспіранти та докторанти працюють за колективною темою «Підготовка викладацьких кадрів для середньої та вищої школи у науково-педагогічній спадщині вітчизняних педагогів, діячів освіти і культури XIX-XX ст.».

Кафедра історії педагогіки і порівняльної педагогіки плідно співпрацює з вищими навчальними закладами України та Європи. Зокрема, підписано угоди про співпрацю з Краківською академією імені Анджея Фрича Моджевського, з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка, з Харківським національним фармацевтичним університетом.

61168, м. Харків,
вул. Валентинівська (Блюхера), 2