Кафедра одноборств, фехтування і силових видів спорту

Кафедра створена 01 вересня 2018 року на базі кафедри фізкультурно-оздоровчого та спортивного фехтування.

Кафедра здійснює роботу з фізичного виховання і спорту здобувачів вищої освіти засобами спортивних одноборств (усіх видів боротьби, боксу, тхеквондо, фехтування, козацького двобою тощо) і силових видів спорту (армспорту, важкої атлетики, гирьового спорту, пауерліфтингу та ін.).

Кафедра одноборств, фехтування і силових видів спорту забезпечує навчально-виховний процес з:

1. професійної підготовки здобувачів першого «бакалаврського» та другого «магістерського» рівнів вищої освіти денної і заочної форми навчання зі спеціальностей: 017 – Фізична культура і спорт; 014 – Середня освіта (Фізична культура) на факультеті фізичного виховання і спорту;

2. фізичного виховання здобувачів першого «бакалаврського» рівня освіти на факультетах: історичному, юридичному, іноземної філології.

Метою роботи кафедри є послідовне формування особистої фізичної культури майбутнього фахівця, його готовності до професійної діяльності.

Рішенням кафедри щорічно затверджуються наступні секції:

• Спортивного фехтування;
  • Боксу;
  • Спортивної боротьби;
  • Ударних одноборств;
  • Силових видів спорту;
  • Оздоровчої гімнастики з елементами фехтування;
  • Фітнесу за напрямами;
  • Спортивних ігор за програмою Спартакіади університету (волейболу, баскетболу, футболу, бадмінтону, настільного тенісу)

Кафедра запрошує всіх бажаючих до наших секцій!