Кафедра суспільно- правових дисциплін і менеджменту освіти

Рік створення – 2002 р. Очолює її доктор педагогічних наук, професор Губа Анатолій Васильович. Завідуючий кафедрою суспільно – правових дисциплін і менеджменту освіти, майстер спорту з легкої атлетики, відмінник Народної освіти, нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної адміністрації за успіхи у підготовці фахівців. Переможець обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» (2011 р.).

Професорсько-викладацький склад кафедри:

Допоміжний персонал кафедри:

• Пономарьова Надія Сергіївна, старший лаборант
  • Гайдамака Лідія Миколаївна, старший лаборант

Інформація про навчальні дисципліни кафедри

Сьогодні кафедра є одним із важливих навчально-наукових підрозділів університету, який здійснює навчальну, методичну, і науково-дослідну роботу. На кафедрі викладається близько 30 навчальних дисциплін. Професорсько – викладацький склад забезпечує навчальний процес на історичному, економічному та заочному факультетах. На високому професійному рівні провідні фахівці читають лекції, проводять практичні, семінарські та інші види занять, передбачених навчальними планами.

Викладачі кафедри беруть участь у науково-дослідній роботі з розробки і впровадження нових педагогічних технологій, проводять наукове керівництво дисертаційними дослідженнями . У кафедри склалися наукові зв’язки з багатьма кафедрами, історичними факультетами вищих навчальних закладів м. Харкова, інших міст України – Запоріжжя, Дніпропетровська, Херсона, Сум, Києва, Тернополя. Також підтримуються зв’язки з вишами інших країн, зокрема із Вроцлавським університетом (Польща).

Напрями науково-дослідної роботи на кафедрі тісно пов’язані з вивченням проблем становлення і розвитку освіти в Україні на різних історичних етапах, історії розвитку міжнародних відносин. Викладачі кафедри є постійними учасниками науково-практичних та методичних конференцій.

Провідною тематикою досліджень кафедри є «Правове виховання молоді в умовах формування громадянського суспільства».

Викладачі кафедри беруть участь у загальнофакультетських та загально університетських заходах ( День Знань, посвята в козаки, урочисте вручення дипломів та ін.).

61002, м. Харків, вул. Алчевських (Артема), 29, к. 304,
тел.(057) 700-48-01