Науково-навчальна лабораторія дистанційної освіти

Науково-навчальна лабораторія дистанційної освіти (ННЛДО) є структурним підрозділом Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. У своїй діяльності структурний підрозділ підпорядковується безпосередньо директору Інституту інформатизації освіти.

Метою діяльності ННЛДО є сприяння процесу розвитку дистанційної освіти в Університеті на основі сучасних цифрових технологій шляхом організаційного, науково-методичного, системотехнічного забезпечення, а саме:

• розбудови інфраструктури дистанційної освіти в Університеті;
  • визначення системного, прикладного і технічного забезпечення розвитку запровадження дистанційної освіти в Університеті;
  • надання організаційної та технічної підтримки підрозділам Університету в створенні ЕНК та розвитку дистанційної освіти в Університеті.

Напрями роботи:

• Розвиток дистанційної освіти в Університеті;
  • Навчання НПП працівників та співробітників Університету щодо ефективного використання технологій дистанційного навчання;
  • Запровадження освітніх інновацій;
  • Організаційно-технічна діяльність.