Науково-навчальна лабораторія дистанційної освіти

Науково-навчальна лабораторія дистанційної освіти (ННЛДО) є структурним підрозділом Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. У своїй діяльності структурний підрозділ підпорядковується безпосередньо директору Інституту інформатизації освіти.

Метою діяльності ННЛДО є сприяння процесу розвитку дистанційної освіти в Університеті на основі сучасних цифрових технологій шляхом організаційного, науково-методичного, системотехнічного забезпечення, а саме:

• розбудови інфраструктури дистанційної освіти в Університеті;
  • визначення системного, прикладного і технічного забезпечення розвитку запровадження дистанційної освіти в Університеті;
  • надання організаційної та технічної підтримки підрозділам Університету в створенні ЕНК та розвитку дистанційної освіти в Університеті.

Напрями роботи:

• Розвиток дистанційної освіти в Університеті;
  • Навчання НПП працівників та співробітників Університету щодо ефективного використання технологій дистанційного навчання;
  • Запровадження освітніх інновацій;
  • Організаційно-технічна діяльність.

Керівник з розвитку системи дистанційної освіти Університету:

Житєньова Наталя Василівна,

доктор педагогічних наук, професор кафедри дизайну

Завідувач з технічних питань:

Гудзенко Сергій Петрович

Адміністратор з організаційних питань:

Подчасов Євген Вікторович

61002, м. Харків, вул. Алчевських (Артема) 29, к. 314

e-mail: iio.do@hnpu.edu.ua

Керівник з розвитку системи дистанційної освіти університету

Житєньова Наталя Василівна