Архів новин кафедри циклічних видів спорту

05-06 лютого 2022 року у місті Бровари (Київська обл.) проходив Кубок України з підводного плавання.

Здобувачі зі спеціалізації посіли наступні місця:

• Скиба Ілля (2 курс) - ІІ місце
  • Курило Ілля (2 курс) - ІІ місце

Делегація суддів була запрошена Міністерством молоді та спорту України, яка представлена здобувачами факультету фізичного виховання і спорту у складі:

• обришева Валерія (4 курс)
  • Протас Михайло (4 курс)
  • Рубан Владислав (4 курс)
  • Фокіна Наталя (5 курс)
  • Циганкова Ксенія (5 курс)

Головний суддя змагань доц. кафедри ЦВС Ляшенко А.М., головний секретар змагань доц. Дєлова І.О.

24-25 січня 2022 року відбувся Кубок Харківської області з плавання в ластах, який проходив у басейні НТУ "ХПІ". Здобувачі нашого факультету Шевченко Михайло (43 група) - три срібні медалі, Скиба Ілля (22 група) - одна срібна, одна бронзова медалі. Суддями змагань були викладачі кафедри ЦВС, суддя міжнародної категорії Дєлова І.А. (головний секретарь) та Ляшенко А.М. (заступник головного судді).

Суддями-секундометристами були представлені здобувачі факультету фізичного виховання і спорту:

• Бобришева Валерія (4 курс);
  • Кондратюк Катерина (3 курс);
  • Махота Дарія (4 курс);
  • Фокіна Наталя (5 курс);
  • Циганкова Ксенія (5 курс);
  • Ярмолюк Катерина (3 курс).

Сьогодні, 28 грудня 2021 року, Харківська обласна державна адміністрація нагородила доцента кафедри циклічних видів спорту, заслуженого тренера України Ляшенка Андрія Миколайовича за підготовку переможців та призерів чемпіонату світу з підводного спорту Жаркову Н., Ващенко К., Гапоненка Д., Садурську К. та за перше місце у номінації "Кращий тренер 2021 року"!

Щиро вітаємо!!!

Вітаємо завідуючого кафедри циклічних видів спорту доц. Ляшенко Андрія Миколайовича та доцента Дєлову Ірину Олександрівну із отриманням подяк від Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, організацію проведення всеукраїнських змагань з підводного спорту, професіоналізм та відданість

Команда України, що готується приймати участь в 11-му чемпіонаті світу CMAS з басейнових дісциплін фрідайвінгу, який проходитиме у Белграді (Сербія) з 21 по 27 червня 2021 року, у склад якої входять заслужені тренери України - зав. кафедри ЦВС, доц. Ляшенко А. М. та доц. Дєлова І. О. зі своїми спортсменами!

Чекаємо повернення із нагородами!

10-11 червня 2021 р. у м. Харкові на стадіоні "Динамо" проходив Відкритий чемпіонат Харківської області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів
Здобувачі 1-2 курсів кафедри циклічних видів спорту спеціалізації легка атлетика традиційно допомагали у суддівстві змагань в якості суддів на видах.

Здобувачі 1 курсу спеціалізації легка атлетика Гасан Анастасія та Решетняк Єгор боролися за призові місця та особисті рекорди!

20-23 травня у м. Бровари (Київська обл.) проходив Чемпіонат України з плавання в ластах.

Здобувач зі спеціалізації Скиба Ілля (1 курс) посів І місце та виконав норматив майстра спорту України!

Делегація суддів-секундометристів була представлена здобувачами факультету фізичного виховання і спорту у складі:

• Фокіна Наталя (4 курс)
  • Циганкова Ксенія (4 курс)
  • Заступник головного судді змагань -  зав. кафедрою ЦВС доц. Ляшенко А.М.,
  • головний секретар змагань доц. каф. ЦВС Дєлова І.О.

Уже вдруге в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди рада молодих учених проводить конкурс есе «Моя академічна доброчесність» серед здобувачів вищої освіти університету.
До конкурсного журі ввійшли голова РМУ О.І.Башкір, члени РМУ Т.В.Бондар, І.А.Проскурін, Я.А.Скидан, К.О.Макітренко, директор Наукової бібліотеки О.Г.Коробкіна та Голова Групи сприяння академічній доброчесності ХНПУ імені Г.С. Сковороди Д.О.Новіков.
Переможців було оголошено напередодні Дня науки - 14 травня 2021 року.
Друге місце посів Гуліч Олег Геннадійович, здобувач першого рівня вищої освіти другого року навчання факультету фізичного виховання і спорту (керівник – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Собко І.М.).

Щиросердно вітаємо здобувача спеціалізації та керівника!

26-28 березня відбувся Чемпіонат України з підводного плавання (Фрідайвінг) у м. Харкові (басейн "Акварена"). Головний суддя змагань зав. кафедри, доц. Ляшенко А.М. Головний секретар змагань доц. Дєлова І.О.
Суддівська колегія була представлена здобувачами факультету фізичного виховання і спорту у складі (судді І категорії):

• Скиба Ілля (рятувальник) (2 курс).

Здобувач Шевченко Михайло (3 курс) встановив національний рекорд України у динаміці в ластах (8 х 50) із часом 06'56''50! Також посів 3 місце у плаванні в моноласті в довжину! Вітаємо!

25-28 березня 2021 року  у м. Харкові (басейн "Акварена") проходив чемпіонат України серед юнаків, Всеукраїнські змагання з підводного спорту (плавання в ластах, IV ранг).
Організацію та обслуговування змагань виконували викладачі кафедри Циклічних видів спорту - зав. кафедри, доц. Ляшенко А.М., доц. Дєлова І.О., ст. викл. Дєлова К.О.

• Муслюмова Сабіна (3 курс);
  • Лєнкова Анастасія (3 курс);
  • Чухлатенко Софія (3 курс);
  • Бобришева Валерія (3 курс);
  • Проходець Олександр (3 курс).

26-28 лютого у м. Бровари (Київська обл.) проходив Кубок України з плавання в ластах.

• Шевченко Михайло (3 курс) - ІІІ місце
  • Скиба Ілля (1 курс) - ІІІ місце

• Бобришева Валерія (3 курс)
  • Ганін Валерій (3 курс)
Головний суддя змагань зав. кафедрою ЦВС доц. Ляшенко А.М., головний секретар змагань доц. Дєлова І.О.

13.02.2021 на стадіоні "ХТЗ" проходив вiдкритий кубок областi у примiщеннi серед юнакiв та дiвчат 2006 р.н. та молодше з легкоi атлетики, організаторами та помічниками якого були викладачі нашої кафедри. У якості волонтерів були здобувачі 2-3 курсів зі спеціалізації легка атлетика.

На кафедрі циклічних видів спорту почалися практичні заняття із лижного спорту на першому курсі!

Основною метою даної дисципліни є опанування здобувачами основ методики технічних особливостей пересування на бігових лижах та специфіки організації змагань з лижних гонок.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.