Новини кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя

Іспит з Основного музичного інструменту (51 мк)
07.04.2022

07 квітня 2022 року кафедрою музично-інструментальної підготовки вчителя в рамках проміжної атестації проведено творчий іспит з Основного музичного інструменту серед іноземних здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з використанням засобу відеозв’язку Zoom та платформи дистанційної освіти Moodle.

Творча наснага, доброзичлива атмосфера, високий професіоналізм і досконалість царювали під час здійснення форми семестрового контролю. Здобувачі 51 мк групи отримали позитивні емоції, бадьорий настрій та задоволення від спільної мистецької взаємодії.

Посилання на відеоролік

Вітаємо!

Магiстрантка факультету мистецтв Оксана Гетьман (клас засл. дiяча мистецтв Украīни, доктора пед. наук, проф. О. А. Кузнецовоī) здобула перемогу та отримала Диплом лауреата І ступеня в номінації інструментальний жанр (фортепіано) на Міжнародному дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Талант року», що відбувся 4–5 листопада 2021 р. у м. Кропивницький та проходив за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Вітаємо та бажаємо нових творчих досягнень!

Міжнародний день музики (01.10.2021)

Студенти та викладачі кафедри вітають музикантів та поціновувачів музичного мистецтва з Міжнародним днем музики та бажають усім невичерпного натхнення, любові, високих нот радості і чарівництва у творчості!

Вітаємо!
17.05.2021р.

Вітаємо Тарасова Владислава та його викладача – засл. дiяча мистецтв Украīни, доктора пед. наук, проф. О. А. Кузнецову – з перемогою (лауреат І ступеня) на «Всеукраїнському конкурсі піаністів. Рівне-2021», який проходив з 14 по 16 травня 2021 р.

Вебінар викладачів класу народних інструментів

04.03.2021 р. доц. Данилюк М. М. виступив із доповіддю «Організаційна та аналітична інформація щодо проведення Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта-2021» на відкритому міжрегіональному вебінарі-практикумі в рамках роботи методичного об’єднання викладачів класу народних струнно-щипкових інструментів мистецьких навчальних закладів за участю педагогічних працівників із 19 областей України, який організовує Полтавський Обласний методичний кабінет навчальних закладів культури та мистецтва.

61166, м. Харків,
пров. Фанінський, 3-в, к.406.
(станція метро «Наукова»)
тел. (057) 702-15- 26