​Розмовний клуб English Speaking Club кафедри теорії і практики англійської мови

З 2016 року за спільною ініціативою викладачів кафедри та студентів фізико-математичного факультету і всіх охочих було організовано English Speaking Club, метою якого став розвиток здібностей студентів у спілкуванні англійською мовою, подоланню мовного бар'єру. Керівник клубу – к.ф.н., доц. О. О. Гуліч.

Студенти із задоволенням беруть участь у підготовці та проведенні різноманітних тематичних заходів, викладачі кафедри допомагають їм з організацією. Протягом останніх років було проведено низку позаудиторних заходів, пов’язаних з вивченням традицій та історії країн англомовного світу, серед найяскравіших стали:

театралізована вікторина серед студентів фізико-математичного факультету та факультету початкового навчання “Travelling around the world”

Театралізована  вистава до дня народження В. Шекспіра «All the world's a  stage»

Під час дистанційного навчання студенти українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка, фізико-математичного факультету, факультету початкового навчання організували флешмоб до Дня народження В. Шекспіра та Дня англійської мови. Студенти створили меми та листівки, найкращі роботи було завантажено на сторінках факультетів у соціальних мережах.

У листопаді 2020 р. базі фізико-математичного факультету було проведено онлайн засідання English Speaking Club на базі платформи «Zoom» за темою «Science around us». Студенти підготували мультимедійні презентації, загадки, квізи та вікторини. До роботи клубу із задоволенням долучилась декан фізико-математичного факультету д. п. н., проф. Н. О. Пономарьова, завідувачі та викладачі інших кафедр фізико-математичного факультету.

8 січня 2021 р. студенти та викладачі фізико-математичного факультету зустрілись на святковому новорічному онлайн засіданні English Speaking Club. Спілкування пройшло у теплій святковій атмосфері: студенти-ведучі розповіли про Новорічні традиції у різних країнах світу, підготували інтерактивні конкурси, загадки, кросворди, музикальний конкурс за заданою тематикою.

Наступна зустріч клубу планується 12 лютого 2021 за темою «St. Valentine's Day».
Запрошуємо всіх бажаючих! Welcome!

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера), 2, кор. А, к. 227,

тел.(0572) 68-11-69,