Співпраця кафедри анатомії і фізіології людини імені професора Я.Р. Синельникова

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України
Державна дослідна станція птахівництва НААН України
Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України (практика)
Національний науковий центр «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» НААН України
Харківська державна академія фізичної культури
Науково-дослідний інститут біології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
Харківський національний медичний університет

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 Харківської міської ради Харківської області.

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 41 Харківської міської ради Харківської області.
Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області.
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області.
Харківська медична академія післядипломної освіти
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня»

61166, м. Харків,
пров. Фанінський, 3-в, к. 101 - 118