Співпраця кафедри суспільно-економічних дисциплін і географії

Кафедра суспільно-економічних дисциплін та географії активно співпрацює із закладами середньої освіти, закладами вищої освіти науковими та музейними установами, громадськими та професійними об’єднаннями та органами державного управління.

Кафедрою здійснюється співпраця з:

1. Поморською академією (м. Слупськ, Польща)
  2. Національним політехнічним університетом «ХПІ»
  3. Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна
  4. Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка
  5. Мелітопольським інститутом екології та соціальних технологій Університету «Україна»
  6. ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди»
  7. КЗ «Харківська обласна станція юних туристів»
  8. Харківською гімназією № 23
  9. Харківським ліцеєм № 107
  10. Харківським ліцеєм № 141
  11. Харківським педагогічним ліцеєм № 4
  12. Харківським університетським ліцеєм
  13. Харківською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 162
  14. Харківською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 122
  15. Харківською ЗОШ I-III ст. № 140
  16. Харківською ЗОШ I-III ст. № 167
  17. Школою мистецтв Харківської міської ради
  18. КЗ «Харківська спеціалізована школа імені В.Г. Короленка»
  19. Національним природним парком «Гомільшанські ліси»
  20. Харківською обласною організацією українського товариства охорони пам’яток історії і культури.

Протягом кількох останніх років кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри О.О. Зеленько, кандидат географічних наук, доцент С.В. Некос, кандидат економічних наук, доцент Ю.І. Муромцева, кандидат географічних наук, доцент П.І. Лоцман беруть участь як члени журі міських конкурсів, які організовує Департамент освіти Харківської міської ради Харківської області. Завдяки цьому співробітництву здійснюється плідний і корисний обмін досвідом між трьома інституціями: середньою школою, вищою школою і управлінням освітою, що сприяє підвищенню ефективності освітніх послуг на різних рівнях.

Щорічно кафедра є організатором семінарів та конференцій для вчителів географії та економічних дисциплін м. Харкова та області. Викладачі кафедри готують учнів до участі у конкурсі-захисті учнівських наукових робіт МАН та проводять профорієнтаційну роботу з учнями шкіл Харкова.

61002, м . Харків, вул. Алчевських (Артема) 29, к. 308

тел.(057) 700-48-01 (деканат)