Олімпіада з математики для вступників на основі ПЗСО (2017 рік)

Шановні учні, вчителі та батьки!
 

Шановні учні, вчителі та батьки!

 
13 травня 2017 року відбудеться ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з математики ХНПУ імені Г. С. Сковороди для вступників на основі ПЗСО щодо вступу до університету в 2017 році з нарахуванням додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з предмету Олімпіади.
 
ПРОГРАМА
проведення Всеукраїнської олімпіади з математики в ХНПУ імені Г.С.Сковороди
13 травня 2017 року (ІІ тур)
час
захід
09-00 – 09-50
Реєстрація учасників олімпіади
10.00 – 13-00
Розв’язування завдань учасниками олімпіади
10-30 – 12-00
Для батьків і вчителів учасників олімпіади зустріч з деканом фізико-математичного факультету, провідними викладачами університету
13.00 – 13.30
Обід (за власний рахунок учасників)
13.30 – 15.00
Екскурсія по навчальному корпусу та території університету
15.00 – 16.00
Оголошення результатів, нагородження переможців
 
 
 

Шановні учні, вчителі та батьки!

З метою професійної орієнтації вступників та залучення випускників шкіл України до вступу до Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди у 2017 році наказом ректора (№ 48-од від 28.03.2017 року) оголошено проведення Всеукраїнської олімпіади з математики.

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. В олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади та бажають вступити до Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Олімпіада проводиться у два тури:

І тур (дистанційний)

 

06 квітня – 28 квітня 2017 року

ІІ тур (очний)

 

13 травня 2017 року

Учасникам, які в II турі Олімпіади набрали не менше ніж 90% балів, при подачі заяв на спеціальності в університеті: 014 Середня освіта (Математика); 014 Середня освіта (Фізика); 014 Середня освіта (Інформатика); 014 Середня освіта (Хімія), при розрахунку конкурсного балу в ХНПУ імені Г. С. Сковороди нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з предмету Олімпіади (від 15 до 20 балів), але не вище 200 балів за предмет (пункт 6.5 розділу VI Правил прийому ХНПУ імені Г. С. Сковороди).
 
Для участі в олімпіаді потрібно виконати завдання та надіслати розв’язок разом із заповненою заявкою-анкетою до 28 квітня 2017 року на адресу організаційного комітету зручним для Вас способом:
  • звичайною поштою (61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 2, ауд. 307-Б, отримувач: кафедра математики,  Ченцова З.М.);
  • електронною поштою (kaf-mathematics@hnpu.edu.ua);
  • подати матеріали особисто за адресою організаційного комітету.
З більш детальними умовами проведення Олімпіади можна ознайомитися в документах, розміщених нижче на сторінці.
 

1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 р. № 1587 про затвердження «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти».

 

2. «Положення про Всеукраїнську олімпіаду Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» затверджено протоколом № 2 на засіданні вченої ради університету від 10.03.2017 р.  (pdf-файл)

 

3. «Порядок організації та проведення Всеукраїнської олімпіади з математики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017 навчальному році».  (pdf-файл)

 

4. Анкета-заявка учасника Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017 році в ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

 

5. Завдання дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади з математики учасника Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017 році в ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

 

Додаткову інформацію та відповіді на питання щодо особливостей проведення Олімпіади в ХНПУ імені Г. С. Сковороди можна отримати по e-mail: kaf-mathematics@hnpu.edu.ua.

Адреса організаційного комітету: Кафедра математики,  ауд. 307-Б, вул. Валентинівська, 2, м. Харків, 61168.

Склад організаційного комітету Олімпіади:
Колгатін О. Г. – голова організаційного комітету, професор, доктор педагогічних наук, декан фізико-математичного факультету;
Моторіна В. Г. – заступник голови організаційного комітету, професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри математики;
Сушко Ю. С. – член організаційного комітету, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри математики;
Ченцова З. М. – член організаційного комітету, завідувач кабінетом кафедри математики.

 

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.