Інформація абітурієнтам факультету дошкільної освіти

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ Г.С. СКОВОРОДИ

ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

запрошує на навчання

Освітній  ступінь  МАГІСТР

(термін навчання – 1 рік 4 місяці)

Підготовка магістрів здійснюється за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» з додатковими блоками дисциплін вільного вибору із видачею відповідних сертифікатів:

• Дошкільна освіта. Практична психологія.
  • Дошкільна освіта. Логопедія.
  • Дошкільна освіта. Музичне мистецтво.
  • Дошкільна освіта. Образотворче мистецтво.
  • Дошкільна освіта. Організація та керівництво закладом дошкільної освіти.

По закінченні навчання випускники отримують такі професійні кваліфікації:

• Викладач дошкільної педагогіки і психології. Менеджер дошкільної освіти. Вихователь-методист. Практичний психолог  в закладах дошкільної освіти.
  •  Викладач дошкільної педагогіки і психології. Менеджер дошкільної освіти. Вихователь-методист. Логопед в закладах дошкільної освіти.
  • Викладач дошкільної педагогіки і психології. Менеджер дошкільної освіти. Вихователь-методист. Музичний керівник в закладах дошкільної освіти.
  • Викладач дошкільної педагогіки і психології. Менеджер дошкільної освіти. Вихователь-методист. Керівник образотворчої  діяльності закладів дошкільної освіти.
  •  Викладач дошкільної педагогіки і психології. Менеджер дошкільної освіти. Вихователь-методист. Організатор-керівник закладів дошкільної освіти».

Прийом до магістратури

Вступати до магістратури за спеціальністю «Дошкільна освіта» мають право особи, які здобули диплом бакалавра, спеціаліста або магістра за БУДЬ-ЯКОЮ  (не обов’язково спорідненою!) спеціальністю!

ВСТУПНІ ІСПИТИ:

• Теорія та технології дошкільної освіти
  • Іноземна мова: англійська/німецька/французька
  • Дошкільна педагогіка та психологія (додаткове вступне випробування (ДВВ) для осіб, які вступають на основі освітнього ступеня бакалавра, здобутого за іншим (окрім спеціальності „Дошкільна освіта” або спорідненої до неї  спеціальності «Початкове навчання») напрямом або іншою спеціальністю).

Вартість навчання за контрактом за ступенем «магістр» у 2020/21 навч. році становить:

• денна форма навчання – 23 520 грн. (за весь період навчання –14 місяців);
  • заочна форма навчання – 21 560 грн. (за весь період навчання –14 місяців).

Освітній  ступінь  БАКАЛАВР

Прийом на 2 (3) курс

здійснюється на базі диплому молодшого спеціаліста(випускники технікумів, училищ, коледжів ),

а також на базі диплому бакалавра / спеціаліста ⁄ магістра з інших спеціальностей

ВАЖЛИВО!!!  Надано право вступати на 2 курс за спеціальністю „Дошкільна освіта” особам, що не мають базової дошкільної освіти та здобули диплом молодшого спеціаліста або диплом бакалавра /спеціаліста ⁄ магістра за БУДЬ-ЯКОЮ іншою (не обов’язково спорідненою!) спеціальністю!

ВСТУПНІ ІСПИТИ:

• Укр..мова і літ. (сертифікат ЗНО)
  • Біологія. Вступники, які мають диплом молодшого спеціаліста зі спеціальностей „Дошкільна освіта”, „Початкове навчання” та „Соціальна педагогіка”, а також особи з дипломами бакалавра/спеціаліста/магістра з будь-яких спеціальностей складають лише цей іспит та від додаткового вступного випробування звільняються.
  • Додаткове вступне випробування (ДВВ) для осіб, які вступають на основі диплому молодшого спеціаліста, здобутого за іншим (відповідно окрім „Дошкільної освіти”, „Початкового навчання” та „Соціальної педагогіки”) напрямом або іншою спеціальністю – творчий конкурс (творчі завдання: написання стислого ессе, моделювання педагогічних ситуацій, виразне читання та аналіз емоційного змісту запропонованих дитячих віршей, визначення сутності прислів’я тощо). Вступники на базі диплому магістра / спеціаліста від складання ДВВ звільняються.

Вартість навчання за контрактом за ступенем «бакалавр» у 2020 /21 навч. році становить:

• денна форма навчання – 14 010 грн.;
  • заочна форма навчання – 12 560 грн.

Програми фахових і додаткових вступних випробувань (ДВВ), а також всю актуальну для вступників 2020 року інформацію буде оприлюднено на офіційному сайті ХНПУ імені Г. С. Сковороди   у вкладці "Абітурієнту” в квітні 2020 р. Обов’язково слідкуйте за змінами!

Посади, які мають право обіймати випускники факультету дошкільної освіти

відповідно до основної спеціальності «Дошкільна освіта»:

• вихователь дітей дошкільного віку, методист у дошкільних навчальних закладах всіх типів та форм власності;
  • організатор дошкільної освіти у районних та міських відділах освіти;
  • викладач дошкільної педагогіки та психології у вищих навчальних закладах;

відповідно до додаткових блоків дисциплін вільного вибору (Організація та керівництво дошкільним закладом. Практична психологія. Логопедія. Музичне мистецтво. Образотворче мистецтво):

• керівник дошкільного навчального закладу;
  • практичний психолог;
  • логопед в дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх школах, у лікувальних та спеціалізованих закладах для дітей з вадами мовлення;
  • музичний керівник;
  • організатор образотворчої діяльності у дошкільних навчальних закладах всіх типів та форм власності;
  • керівник музичних і образотворчих гуртків та студій у школах та різноманітних позашкільних установах.
    Адреса факультету:
    м. Харків, вул. Валентинівська, буд. 2, корпус «В», кімн.212-В (станція метро «Студентська»).
    Тел: (0572) 68-48-83,
    Тел. для довідок: 050-935-78-47, 096-789-43-68

Ласкаво запрошуємо на наш факультет!