Клуб військово-технічної історії "Шерман"

Клуб військово-технічної історії "Шерман" історичного факультету ХНПУ імені Г.С. Сковороди заснований в квітні 2017 року, за ініціативи декана історичного факультету, доктора філософських наук Бережної С.В.  

Названо клуб на честь танка другої світової війни, що стояв на озброєнні близько п`ятидесяти країн світу.
Основним завданням клубу є популярізації знань з військової і технічної історії України та зарубіжних країн, а також патріотичне виховання студентської молоді.  Головою клубу є випускник історичного факультету, магістр історії Тукан В.К.

Клуб військово-технічної історії "Шерман" активно співпрацює з численими шанувальниками авто-ретро Харкова,  надаючи консультації з історії створення автомобільної і бронетанкової техніки. Члени клубу беруть участь в масштабних акціях, таких, як всеукраїнський фестиваль "ХАРС", технічних заходах авто ретро до дня Перемоги над нацизмом та Дня Автомобіліста України.  Також велика увага приділяеться відвіданню музейних експозицій, та дослідженню екземплярів техніки минулих часів, що зберіглася до нашого часу.

Студенти, що відвідують К.В.Т.І. "Шерман" є постійними учасниками наукових конференцій які проводяться в Харкові,  і в інших містах України. Учасники клубу задіяні в програмах студентського обміну з країнами Європейського союзу, де вони продовжують свою наукову діяльність, в тому числі пов`язану з проблематикою військово-технічної історії.  

Запрошуємо всіх студентів, аспірантів та викладачів, що цікавляться військовою історією, та історією техніки минулих епох приєднатися до лав клубу військово-технічної історії "Шерман". Засідання клубу, різноманітні акції по вивченню техніки минулих епох, відвідування музейних експозицій відбуваються регулярно, відповідно до затвердженого графіку.


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.