Національний університет державної податкової служби України оголошує набір абітурієнтів

Увага навчання!
Національний університет  державної  податкової  служби України оголошує  набір абітурієнтів  у  2013 році  на  факультет  податкової міліції.
На навчання приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту, відповідають вимогам нормативно-правових актів України, що визначають  проходження  служби в податковій  міліції ДПС України, та рекомендовані  державною  податковою адміністрацією  Харківської  області,  віком від  17 до 25 років.
Бажаючим  вступити на навчання  необхідно звертатися за адресою  м. Харків, вул. Пушкінська 46, станція метро ім. Бекетова ; тел : 702-86-95.
 Оформлення особових справ проводиться   - з січня  по  травень 2013 року.
 Вступні іспити складаються в Національному університеті ДПС  України,  який знаходиться за адресою:  08201, Київська область, м. Ірпінь,  в. Карла  Маркса, 3.  
 З   предметів:     фізична підготовка   - екзамен
                                                     українська мова    -     тести
                                                     історія України    -     тести
                                                     математика або іноземна мова    -     тести
Запрошуємо до співпраці!

Отримання  податкової знижки у 2013 році
Відповідно до ст. 166  Податкового кодексу студенти ВНЗ та їх батьки  мають право  на податкову знижку, на яку дозволяється зменшення загального річного  оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками звітного року у вигляді заробітної плати зменшену на суму документально підтверджених  сум витрат у зв'язку  з оплатою навчання. Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само – резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це орган державної податкової служби і має про це відмітку в паспорті.
    Для отримання податкової знижки необхідно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи  за місцем проживання (реєстрації), додаток 6 «Перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно…» та підтверджені відповідними документами витрати (квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, що ідентифікують продавця послуг і їх отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких послуг і строк їх надання. Платник податків має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року ( декларація за результатами 2012 року подається  до кінця 2013 року). Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової  знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Подання декларації іноземцем

Згідно з пп. 170.10.4 п. 170.10 ст.170 Податкового кодексу за результатами звітного податкового року, в якому іноземець набув статусу резидента України, він має подати річну податкову декларацію, в якиій зазначає доходи з джерелом їх походження в Україні та іноземні доходи.

Подання декларації при виїзді за кордон

Відповідно до п. 179.3 ст.179 Податкового кодексу  платники податку  - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання , зобов'язані подати до органу ДПС за місцем свого проживання податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Орган ДПС протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов'язаний перевірити визначене податкове зобов'язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов'язань з цього податку, що надається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Податок на нерухоме майно сплачується з місяця, коли виникло право власності на нього
У випадку коли право власності протягом календарного року переходить від одного власника до іншого, попередній власник сплачує податок на нерухоме майно з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування.  Новий власник сплачує податок  починаючи з місяця, в якому виникло право власності.  
Враховуючи, що для власників житлової нерухомості фізичних осіб, обчислення суми податку проводиться органом державної податкової служби, новому власнику житла - громадянину буде надіслано  повідомлення - рішення  про розмір нарахованого податку на нерухоме майно.  Таке повідомлення формуватиметься після отримання інформації про виникнення чи про перехід права власності на нерухомість  від органу держреєстрації прав на нерухоме майно.
Сплачувати податок на нерухоме майно власникам - фізичним особам  необхідно  протягом 60 днів  з дня вручення йому податкового повідомлення - рішення.
Звертаємо увагу, що фізичні особи – платники податку на підставі документів,  що підтверджують їх право власності на об’єкт  оподаткування  можуть самостійно звернутись до органів ДПС для звірки даних щодо площі житлової нерухомості, податкових пільг, ставок та нарахованої суми податку на нерухоме майно.
При цьому не слід забувати, що законодавством надано пільгу зі сплати податку, для об’єктів житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб: для квартири – до 120 кв. метрів, для житлового будинку – до 250 кв. метрів. Якщо громадянин має у власності один об’єкт житлової нерухомості такої площі, податок на не рухоме майно не сплачується.    Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Київському районі м. Харкова Харківської
області ДПС

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.