Наукова методична діяльність кафедри теорії і методики мистецької освіти та диригентсько-хорової підготовки

Професорсько-викладацький склад кафедри приділяє належну увагу підготовці наукових і навчально-методичних праць, присвячених мистецькій та диригентсько-хоровій освіті, проблемі формування науково-дослідницької культури майбутніх учителів музичного мистецтва та інтегрованого курсу мистецтва. За останні п’ять років викладачами кафедри видано сім монографій, сім навчальних посібників і хрестоматій, чотири збірки наукових праць («Мистецька освіта: історія, теорія, технології»), проведено сім Міжнародних наукових конференцій «Час мистецької освіти» (2013-2019), географія яких поширилась на 10 країн світу (Україна, Польща, Сінгапур, Ірландія, Австралія, Колумбія, Катар, КНР, Німеччина, Велика Британія).

Члени кафедри залучаються до опанування дисертацій; беруть участь у акредитації та ліцензуванні, роботі науково-методичної комісії МОН України з питань стандартизації вищої педагогічної освіти. Згідно договорів з закладами середньої освіти (ЗСО №148, №142 та ліцей мистецтв №133) здійснюється постійна наукова робота в змісті діяльності МАН (Мала академія наук). Так, під керівництвом викладачів кафедри (Фомін В.В., Беземчук Л.В.) учні цих закладів здобувають високі призові місця на обласному конкурсі-захисті учнівських наукових праць Харківського територіального відділення МАН.