Дебют першокурсника - 2019. Відбірковий тур

Традиційним святом для осені вже багато років поспіль є «Дебют першокурсника» - це захід, з якого починається студентське життя. Це найяскравіше і значиме свято у житті студентів-першокурсників нашого університету. Першокурсник, як повноправний студент, готується до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де він може і свої таланти показати, і на інших подивитися.

Більше світлин

Ініціативні та креативні студенти продемонстрували велику кількість талантів, у повній мірі розкрили свої творчі особистості. Професійні вокальні, хореографічні та комедійні номери не залишили байдужими жодного з гостей концерт.

Більше світлин

Ми радіємо з того, що наша дружня Сковородинівська родина вкотре поповнилася молодими, амбітними та перспективними студентами, здатними мріяти про велике та завжди досягати поставлених цілей!

Нагадуємо, що 25 жовтняо 13.00 відбудеться святковий гала-концерт! Чекаємо на вас!