Набір слухачів на Міжнародні Семінари-тренінги

Центр Міжнародного співробітництва та міжнародної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди повідомляє, що Ізраїльський центр міжнародного співробітництва при Міністерстві Закордонних справ Ізраїлю (МАШАВ) проводить набір слухачів на Міжнародні Семінари-тренінги з різних тематик. Особливістю Семінарів за програмами МАШАВ є те, що всі витрати щодо перебування учасника семінару  в Ізраїлі (проживання, харчування, участь у семінарі-тренінгу, культурна програма), крім перельоту в та з Ізраїлю, МАШАВ бере на себе.

Сьогодні прийом документів проходить за наступними програмами:

• Development in Arid Regions (Розвиток сільського господарства в засушливих регіонах)  - 11.03.2018-23.03.2018 (Кінцевий термін подання заявки 02.02.2018)
  • Special & Inclusive Education (Спеціальна та інклюзивна освіта) -  06.05.2018-25.06.2018 (Кінцевий термін подання заявки 05.03.2018)

Більш детально про діяльність МАШАВ, умови участі у семінарах-тренінгах, перелік документів та форми документів можна дізнатися на сайті МАШАВ.