Нова спецiалізація на факультетi фiзичного виховання "Методика туристичної роботи"

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «МЕТОДИКА ТУРИСТИЧНОЇ РОБОТИ»

На факультеті фізичного виховання відкрито додаткову спеціалізацію «Методика туристичної роботи», кваліфікація «Організатор туристичної роботи»

Спеціалізація дає можливість працювати:

• інструктором туристичної роботи в школах, колективах фізичної культури, будинках відпочинку, готелях, тощо;

• інструктором в сучасних рекреаційних утвореннях (мотузкові парки, табори відпочинку, табори життя в природних умовах, тощо);

• інструктором з різних видів туризму в державних організаціях та туристичних фірмах;

• організатором походів з пішохідного, водного, велосипедного та інших видів туризму;

• організатором екскурсій різної спрямованості;

• агентом, консультантом, менеджером в туристичних фірмах.

Вивчення предметів із спеціалізації «Методика туристичної роботи» цікаве, захопливе, викликає задоволення, сприяє розкриттю індивідуальних можливостей, дозволяє отримати незвичайні почуття.

Ми Вам завжди раді!

тел. 066-481-36-66, Козіна Жаннета Леонідівна, завідувач кафедри

циклічних видів спорту та спортивних ігор, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор