Новини кафедри зоології

02 лютого 2019 р., відбулося засідання Зоологічного гуртка. Викладачі кафедри зоології представили студентам основні напрями своєї наукової діяльності. Дослідження проводяться як у польових, так і в лабораторних умовах. Харченко Л.П. (докт. біол. наук, проф.) та Ликова І.А. (канд., біол. наук, доц.) розповіли про особливості досліджень травної системи птахів та рептилій. Маркіна Т.Ю. (докт., біол. наук, доц.) та Бачинська Я.О.(канд., с.-г. наук, доц.) представили презентацію, щодо можливостей розведення комах у лабораторії на базі кафедри зоології, та інші цікаві аспекти технічної ентомології. Про екологічні дослідження орнітофауни нашого регіону, а також особливості роботи в Національних природних парках та заповідниках доповіла Чаплигіна А.Б. (докт., біол. наук, доц.) Мухіна О.Ю. (канд. біол. наук, доц.) доповіла про шовківництво на Харківщині, та про роботу зоолога у галузі паразитології. Кукіна О.М. (канд. с.-г. наук) зацікавила студентів лісовою ентомологією, це напрям ентомології який вивчає спосіб життя комах лісу їх взаємозв’язки з лісовими насадженнями, причини їх масового розмноження та шкоду яку вони можуть завдавати. Студенти, які ще не визначилися із темами своїх наукових робіт, тепер мають уявлення, щодо дослідницької роботи кафедри, що дасть змогу надалі реалізувати свої наукові амбіції.