Освітня програма «Фізична культура і спорт» (магістр)

Кваліфікація магістр з фізичної культури і спорту

Метою освітньої програми є підготовка кваліфікованих фахівців (магістрів) у галузі фізичної культури і спорту, рухової активності, рекреації, сфері послуг, туризму, сфері управління, науково-дослідної роботи, виконавчої майстерності.

Програма базується на основних положеннях теорії і методики фізичного виховання та спорту, теорії і методики організації та управління тренувальним та змагальним процесами спортсменів різної кваліфікації в обраному виді спорту. Дана програма надає можливість вдосконалити рівень знань, уміння і навички в галузі викладацької, тренерської роботи в галузі фізичної культури і спорту, засвоїти засоби профілактики травматизму і відновлення працездатності при заняттях руховою оздоровчою і спортивною діяльністю. Програма надає можливість засвоїти і реалізувати навички науково-дослідної роботи з опублікуванням статей в наукових виданнях, підготовкою наукових доповідей

Випускник магістратури за освітньою програмою «Фізична культура і спорт» може працювати в усіх галузях фізичної культури і спорту: в сфері фітнесу і рекреації, тренерської діяльності, в сфері викладання фізичної культури в державних та приватних закладах освіти, зокрема – в ДЮСШ, спортивних клубах,  загально-освітніх школах, вищих навчальних закладах, закладах післядипломної освіти, дитячих садках, спеціалізованих навчальних закладах; має право працювати з людьми з обмеженими можливостями, на підприємствах різного напрямку в якості викладача (інструктора) фізичної культури і спорту; в сфері управляння фізичною культурою і спортом.