Підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Нормативні документи:

Оголошення:

Європейський інститут безперервної освіти (EIDV) запрошує науковців, представників закладів освіти, культури, громадських організацій та інших зацікавлених осіб взяти участь у Міжнародномунауково-педагогічному стажуванні «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ТА ГЛОБАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ВИЩІЙ ОСВІТІ»

Доброго дня, шановні колеги! Вітаємо вас із Фінляндії!

У цьому листі ми раді познайомитися, розповісти про себе і запропонувати вашій організації співробітництво у сфері освітніх програм, складених фінськими спеціалістами! Наша організація, Tampere Expertise Development Center, працює у Фінляндії та підвищує кваліфікацію педагогів. Наша діяльність провадиться російською й англійською мовами в різних форматах: очне стажування, онлайн-семінари, онлайн-курс про фінську освіту.

У додатку – офіційний лист про співробітництво від директора нашої організації Наталії Громової!

Протягом двох років за нашими освітніми програмами у Фінляндії підвищили кваліфікацію 350 педагогів, а влітку цього року онлайн-курс  про фінську освіту пройшли 230 учителів із 10 країн.

Нижче за посиланнями можна знайти:

Опис курсу для організацій:
www.tedcenter.fi/ru/система-образования-финляндии-орган/

Опис курсу для індивідуальної участі:
www.tedcenter.fi/ru/система-образования-финляндии/

Відгуки про курс:
www.tedcenter.fi/он-лайн-курс-отзывы/

Приклад програми стажування у Фінляндії:
www.tedcenter.fi/ru/отрасли-экспертизы/финское-образование-программа/

Стаття в головному фінському медіа про директора нашої організації Наталію Громову:

Будемо раді співробітництву!

Із найкращими побажаннями,