Результати другого (очного) туру Всеукраїнської олімпіади з БІОЛОГІЇ (2019 рік)

 
 
Списки учасників, яким за результатами другого (очного) туру
Всеукраїнської олімпіади з  Б І О Л О Г І Ї  додаються
додаткові бали до сертифіката ЗНО при вступі 
до ХНПУ імені Г. С. Сковороди у 2019 році
 
Результати від 15.04.2019 року
 
Прізвище, ім’я та по батькові учасника
Навчальний заклад
Отримані
бали
Додаткові бали до сертифіката ЗНО
1
Аушкіна Аліна Дмитрівна
Слобожанська  гімназія № 2
90
15
2
Батенькова Альона Дмитрівна
Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області
94
19
3
Василець Ірина Валеріївна
Дворічанська Загальноосвітна школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради
90
15
4
Воронченко Дар’я Валеріївна
Куп’янська загальноосвітня школа I-III ступенів №11
93
18
5
Довгопола Марія Олександрівна
Лозівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №8» Лозівської міської ради Харківської області
96
20
6
Зосімова Любов Владиславівна
Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
93
18
7
Іполітова Дарина Сергіївна
Первомайська ЗОШ № 2, м. Первомайський, Харківська область
94
19
8
Ісакова Олена Володимирівна
Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківського району Харківської області
93
18
9
Корнієць Вікторія Олександрівна
Комунальний заклад Варварівський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області
98
20
10
Кришталь Анна Ігорівна
Безлюдівська загальноосвітня школа №2
93
18
11
Мазур Ксенія Віталіївна
Харківський державний автомобільно-дорожній коледж
93
18
12
Манжула Анастасія Олегівна
Лозівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №8» Лозівської міської ради Харківської області
96
20
13
Меленний Олександр Васильович
Харківський національний університет радіоелектроніки
90
15
14
Пєнкін Максим Віталійович
Харківська ЗОШ №59
90
15
15
Пилипенко Вікторія Анатоліївна,
Артемівський НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів»
93
18
16
Пліско Даниїл Анатолійович
Житлово-комунальний коледж Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова
94
19
17
Рябуха Юлія Олександрівна
Харків, ЗОШ 165
90
15
18
Сергеєва Наталія Вячеславівна
Харківський ліцей №141
92
17
19
Чайковська Ольга Володимирівна
Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту
90
15
20
Шебатинська Марія Олександрівна
Харківська Загальноосвітна школа І-ІІІ ступенів 124
93
18
21
Шеіна Світлана Юріївна
Харківська гімназія № 116
94
19
22
Бурнос Ганна Володимирівна
Харківський ліцей № 107
не з’явилась
-
23
Гуля Анна Анатоліївна
КОЗ «Бужанський НВК-ЗОШ І-ІІІ ст.» Лисянського р-ну Черкаської обл.
не з’явилась
-
24
Клєщєвников Владислав Сергійович
КЗ Золочівський ліцей №3
не з’явилась
-
25
Кононенко Катерина Сергіївна
ОНЗ «Міловська гімназія cелище Мілове Луганська область
не з’явилась
-
26
Краковська Варвара Володимирівна
Приватний заклад «Харківська школа І-ІІІ ступенів «Ангстрем» Харківської області
не з’явилась
-
27
Крамчанінова Тетяна Віталіївна
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області
не з’явилась
-
28
Кривольцевич Анастасія Сергіївна
Харківська ЗОШ № 36
не з’явилась
-
29
Луценко Дар’я Валеріївна
Пологівський колегіум №1, м. Пологи, Пологівський район, Запорізька область
не з’явилась
-
30
Наріжна Єлизавета Андріївна
ЗОШ  1-3 ступенів №9 м. Мирноград Донецької області
не з’явилась
-
31
Сластіна Вікторія Віталіїна
Житлово-комунальний коледж імені О.М.Бекетова
не з’явилась
-
32
Хвостик Анастасія Андріївна
 
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області
не з’явилась
-
33
Шаповалова Олена Романівна
Лебедівський УВК, с. Лебедівка, Сахновщинський район, Харківська обл.
не з’явилась
-
 
 
 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.