Результати першого (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад ХНПУ імені Г. С. Сковороди (2019 рік)

 
 
Списки учасників, які за результатами першого (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад
ХНПУ імені Г. С. Сковороди допущені
до участі в другому (очному) турі
(2019 рік)
 
Результати з МАТЕМАТИКИ
від 11.03.2019 року
1
Грабець Олег Володимирович, Харківський технічний ліцей №173;
2
Забава Руслан Ігорович, Харківська гімназія №82;
3
Зінченко Анастасія Михайлівна, КЗ «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області;
4
Котусенко Антон Віталійович, Олексіївська загальноосвітня школа I–III ступенів Харківської області Краснокутського району села Олексіївка;
5
Крамчанінова Тетяна Віталіївна, заклад загальної середньої освіти I–III ступенів №16 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області;
6
Хвостик Анастасія Андріївна, заклад загальної середньої освіти I–III ступенів №16 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області;
7
Шевченко Анжеліна Олександрівна, Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу Івана Яковича Підкопая.
 
Результати з БІОЛОГІЇ
від 28.03.2019 року
1
Аушкіна Аліна Дмитрівна, Слобожанська гімназія № 2;
2
Батенькова Альона Дмитрівна, Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області;
3
Бурнос Ганна Володимирівна, Харківський ліцей № 107;
4
Василець Ірина Валеріївна, Дворічанська Загальноосвітна школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради;
5
Воронченко Дар’я Валеріївна, Куп’янська загальноосвітня школа I-III ступенів №11;
6
Гуля Анна Анатоліївна, КОЗ «Бужанський НВК-ЗОШ І-ІІІ ст.» Лисянського р-ну Черкаської обл.;
7
Довгопола Марія Олександрівна, Лозівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №8» Лозівської міської ради Харківської області;
8
Зосімова Любов Владиславівна. Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області;
9
Іполітова Дарина Сергіївна, Первомайська ЗОШ № 2, м. Первомайський, Харківська область;
10
Ісакова Олена Володимирівна, Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківського району Харківської області;
11
Клєщєвников Владислав Сергійович, КЗ Золочівський ліцей №3;
12
Кононенко Катерина Сергіївна, ОНЗ «Міловська гімназія cелище Мілове Луганська область;
13
Корнієць Вікторія Олександрівна, Комунальний заклад Варварівський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області;
14
Краковська Варвара Володимирівна, Приватний заклад «Харківська школа І-ІІІ ступенів «Ангстрем» Харківської області»;
15
Крамчанінова Тетяна Віталіївна, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області;
16
Кривольцевич Анастасія Сергіївна, Харківська ЗОШ № 36;
17
Кришталь Анна Ігорівна, Безлюдівська загальноосвітня школа №2;
18
Луценко Дар’я Валеріївна, Пологівський колегіум №1, м. Пологи, Пологівський район, Запорізька область;
19
Мазур Ксенія Віталіївна, Харківський державний автомобільно-дорожній коледж;
20
Манжула Анастасія Олегівна, Лозівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №8» Лозівської міської ради Харківської області;
21
Меленний Олександр Васильович, Харківський національний університет радіоелектроніки;
22
Наріжна Єлизавета Андріївна, ЗОШ  1-3 ступенів №9 м.Мирноград Донецької області;
23
Пєнкін Максим Віталійович, Харківська ЗОШ №59;
24
Пилипенко Вікторія Анатоліївна, Артемівський НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів»;
25
Пліско Даниїл Анатолійович, Житлово-комунальний коледж Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова;
26
Рябуха Юлія Олександрівна, Харків, ЗОШ 165;
27
Сергеєва Наталія Вячеславівна, Харківський ліцей №141;
28
Сластіна Вікторія Віталіїна, Житлово-комунальний коледж імені О.М.Бекетова;
29
Хвостик Анастасія Андріївна, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області;
30
Чайковська Ольга Володимирівна, Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту;
31
Шаповалова Олена Романівна, Лебедівський УВК, с. Лебедівка, Сахновщинський район, Харківська обл;
32
Шебатинська Марія Олександрівна, Харківська Загальноосвітна школа І-ІІІ ступенів 124;
33
Шеіна Світлана Юріївна, Харківська гімназія № 116.
 
Результати з ГЕОГРАФІЇ
від 02.04.2019 року
1
Макаров Владислав, Коротичанський  ліцей, Харківська обл.
2
Ольховська Катерина, Валківська ЗОШ 1-3 ступенів, Харківська обл.
 
Результати з ХІМІЇ
від 04.04.2019 року
1
Бурнос Ганна Володимирівна, Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області.
2
Зосімова Любов Владиславівна, Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області.
3
Литвин Діана-Луіза Василівна, Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньоапшанської сільської ради Тячівського району Закарпатської області.
4
Сорокіна Уляна Олексіївна, Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Добропільської міської ради Донецької області.
5
Статівко Катерина Володимирівна, КЗ «Навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія», Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.
 
 
 
 
 
 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.