Рєпко Олена Олександрівна

Рєпко Олена Олександрівна
кандидат педагогічних наук,доцент
доцент кафедри олімпійського і професійного спорту
та спортивних ігор ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Освіта:

У 1997 році закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчителя фізичного виховання.

Захищені дисертації:

У 2014 р. захистила кандидатську дисертацію «Розвиток швидкісно-силових якостей студентів у процесі занять із скелелазіння » та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання у Луганському національному університеті імені ТарасаШевченка.

Професійна кар'єра:

Працює на кафедрі з 2013 року. Заслужений майстер спорту зі скелелазіння. Заступник завідувача кафедри з навчальної роботи. Підготувала переможця та трьох призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (2014, 2016, 2017рр).

З 10.06.1997 року по 31.12.2012 року – спортсмен-інструктор штатної збірної команди України зі скелелазіння. У складі збірної команди тричі здобула звання чемпіонки світу, двічі чемпіонки Європи, стала срібним призером Всесвітніх ігор.  Нагороджена орденом «Княгині Ольги» 3ступеня (13.09.2002р.), Грамотою Верховної Ради України (22.09.2005 р.). Тренер національної збірної команди України зі скелелазіння. Підготувала 6 спортсменів, що увійшли до збірних команд України серед юніорів та дорослих.

Сфера наукових інтересів:

методика викладання дисциплін зіспортивного та оздоровчого туризму у вищих навчальних закладах;

дослідження особливостей розвитку фізичних якостей у різних видах скелелазіння на різних етапах багаторічної підготовки.

Автор понад 50 наукових та науково-методичних праць, серед яких – понад 15  публікацій у виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та WebofScience, авторські свідоцтва.

Член редколегії фахового видання категорії Б «Здоров’я, спорт, реабілітація», яке входить до наукометричних баз «IndexCopernicus”, “PBN”, “ROAD” та ін.

Доцент Рєпко О.О. викладає навчальні дисципліни: «Організація краєзнавчо-туристичної діяльності», «Теорія та методика викладання обраного виду спорту», «Спортивно-педагогічне вдосконалення», «Теорія та методика спортивного та оздоровчого туризму», «Теорія та методика рекреаційного туризму», «Сучасна система спортивного тренування в олімпійському та професійному спорті», «Теорія і методика підготовки спортсменів на різних етапах багаторічної підготовки», «Управління процесом підготовки спортсменів», керує магістерськими та дипломними роботами.

 

e-mail:olenarepko@gmail.com

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.