Шабанов Роман Іванович

Шабанов Роман Іванович,

доктор юридичних наук, професор,

проректор з науково-педагогічної роботи,

соціально-економічних і правових питань

ОСВІТА ТА НАУКОВА ПІДГОТОВКА   

З 1996 по 2001 р.р. навчався на юридичному факультеті  Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Право», після закінчення якого отримав диплом з відзнакою та кваліфікацію юриста.
З 2001 по 2004 р.р. навчався в аспірантурі.
У 2006 р. захистив дисертацію на тему «Правове регулювання працевлаштування в Україні» та отримав ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності «Трудове право; право соціального забезпечення».
Вчене звання доцента отримав у 2008 році.
У 2015 р. захистив дисертацію на тему «Доктрина зайнятості як складова соціального захисту населення від безробіття» та отримав науковий ступінь доктора юридичних наук зі спеціальності «Трудове право; право соціального забезпечення».
Вчене звання професора отримав у 2019 р.

  ПРОФЕСІЙНА КАРʼЄРА ТА ДОСВІД УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ  

З 2001 по 2020 р.р. працював на посадах викладача, доцента, професора кафедри цивільно-правових дисциплін і трудового права імені проф. О.І. Процевського.

З 2021 р. - проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічних і правових питань.

  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА  

За час роботи в університеті викладав різні навчальні дисципліни, зокрема, «Господарське право», «Екологічне право», «Концептуальні засади реалізації права на зайнятість».

 НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ   

Автор більше 70 наукових досліджень, навчальних і навчально-методичних посібників, статей у фахових вітчизняних та закордонних виданнях.

 ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК  

2019 р. – сертифіковане Міжнародне стажування на науковій програмі "European Union Labour Rights Standards" у Швайнфурті, Німеччина.

 НАГОРОДИ І ВІДЗНАКИ  

2019 р. - Почесна нагорода від Харківської обласної ради за вагомий особистий внесок у становленні правової держави, зміцнення законності та правопорядку, захист конституційних прав і свобод громадян, сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня юриста.

2019 р. - переможець ХХІ конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена у номінації «Викладач професійно – орієнтованих дисциплін».

 

Профіль Шабанова Р.І. у Google Академії

e-mail:   prorector_shabanov@hnpu.edu.ua


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.