Сірий Олександр Володимирович

Сірий Олександр Володимирович
старший викладач кафедри олімпійського і професійного
спорту та спортивних ігор ХНПУ імені Г.С. Сковороди

 

Освіта:

Сірий О.В. в 1978 р. закінчив «Харківський радіо-технічний технікум».

В 1986 р. закінчив ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

В 1990 р. закінчив аспірантуру при ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

Професійна кар'єра:

Працює на кафедрі з 1986 року, Заступник завідувача кафедри зі спортивної роботи. Тренер збірної команди ХНПУ імені Г.С. Сковороди з футболу та збірної команди ХНПУ імені Г.С. Сковороди з футзалу. З 1991 року по 1997 працював головним тренером футзальної команди майстрів «Ріта» (Харків). За цей час підготував та приймав участь у підготовці великої кількості висококваліфікованих спортсменів, насамперед: заслуженого майстра спорту Сухомлінова Василя, майстра спорту міжнародного класу Чернишова Віталія, майстра спорту Ятло Віталія, майстра спорту Віталія Одегова, збірників України Скорохода Сергія, Ємельянова Віталія, Чеботкова Дмитра та інших. У аматорському футзалі є багаторазовим чемпіоном міста Харкова та Харківської області у якості тренера. Неодноразово вигравав Кубок Харківської області. Признавався кращим тренером міста та неодноразово кращим тренером ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Працює в Харківській обласній федерації футзала, очолює тренерський комітет. На даний час відповідає за підготовку висококваліфікованого резерву у команді майстрів «Локомотив» Харків. Сірий О.В. зробив значний внесок в розвиток  футзалу на Україні і в Світі, підготував велику кількість спортсменів-футзалістів міжнародного та регіонального рівня.

Сфера наукових інтересів:

методика викладання футболу у вищих навчальних закладах.

Старший викладач Сірий О.В. викладає навчальні дисципліни: «Теорія та методика викладання футболу», «Спортивно-педагогічне вдосконалення»

Автор понад 20 наукових та науко-методичних праць, серед яких є публікації у виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та WebofScience.

 

e-mail:zidane0892@gmail.com

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.