Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.005 - Даниленко Наталії Миколаївни

Відповідно до наказу МОН України № 1287 від 21.10.20 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053. 005 з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії Даниленко Наталії Миколаївни, з галузі знань «05 - Соціальні та поведінкові науки»,за спеціальністю «053 - Психологія».

Даниленко Наталія Миколаївна

Ставлення до власної зовнішності в структурі суб'єктності дівчат юнацького віку

Відгук офіційного опонента: канд. психол. н., доц. Луньова Віталія Євгенійовича

Відгук офіційного опонента: д. психол. н., проф. Шандрука Сергія Костянтиновича

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Склад одноразової вченої ради:

Голова ради:

1. Хомуленко Тамара Борисівна, д. психол. н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензенти:

1. Крамченкова ВіраОлександрівна, д.психол.н., доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.
  2. Фоменко Карина Ігорівна,д.психол.н., доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

1. Шандрук Сергій Костянтинович, д.психол.н., професор, Західноукраїнський національний університет.
  2. Луньов Віталій Євгенійович, к.психол.н., доцент, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27,

Дисертацію прийнято до розгляду: 22.10.2020 р.

Дата захисту: 27.11.2020 р.

Захист відбувся о 10.00 годині в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди за адресою: вул. Алчевських, 29, м. Харків, 61002, зала засідань (ауд. 216).