Технічні музеї світу online.

Технічні музеї

світу online

 

Шановні колеги!

 

 

Основна мета проекту – ознайомлення студентів та викладачів нашого Університету, а також всіх, кого цікавить історія техніки, зі знаковими  екземплярами автомобілів та інших видів наземного транспорту, які були  створоені людством протягом XIX - ХХ століть.  І робити це за допомогою онлайн-екскурсійних турів, які запроваджені в сервісах Google Earth i Google Maps.

Сучасні інформаційні технології дозволяють людcтву вирішувати широке коло завдань. Ми можемо спостерігати події, бути на зв`язку з багатьма співрозмовниками, вивчати речі і явища, віддалені на суттєвій відстані. Одним з таких досягнень стала можливість в реальному часі знайомитися зі світовим культурним надбанням. Зокрема -  в інтерактивному режимі відвідати музейні зібрання, що розташовані за сотні та тисячі кілометрів від нас.

Пріорітетним завданням проєкту "Технічні музеї світу online", яке ставилось на меті організаторами – дати уявлення студентам та викладачам про шлях, що подолали винахідники, інженери та механіки при створення транспортних засобів протягом більш ніж ста тридцяти років:  від перших "моторвагенів" до сучасних гібридних та електромобілів.

Тому особливо в нагоді представлені онлайн екскурсії будуть для студентів історичних, дизайнерських, етико-естетичних,   економічних напрямів підготовки, для чіткого засвоєння ними лекційно-практичного матеріалу. Саме, про особливості стилістичних, художніх, дизайнерських уявлень минулих часів, а також формування знань про економічні обставини, промисловий потенціал та стан виробничих потужностей машинобудування та автомобільної галузі тієї чи іншої епохи.

Для України цей проект є першим: ще не створено такого  зібрання віртуальних турів по тематиці транспорту та автомобільної галузі зокрема,  зі всіх континентів на одному ресурсі. Тому сподіваємось, що широкий загал, який цікавляться технікою, знайде на нашому ресурсі, та уподобає теми для себе.

Даний матеріал також може бути корисним для учнів старших класів шкіл та гімназій, сприяючи  формуванню у дітей стійкого інтересу до історії техніки та механіки, пізнанню нових сторінок діяльності суспільства.

 

 

Складання реєстрів онлайн екскурсій, та практичне дослідження

експонатів музеїв були здійснені.

Організатор і керівник проекту:  

Тукан Віталій Костянтинович
директор музейного комплексу університету

 

Учасники: 

Чепегін Ігор,
Забєлін Олександр,
Гончаров Олександр
 (студенти історичного факультету).
 
 
 
 
 

Техноекскурсії online.

(оберіть континент, технічні музеї якого Вас цікавлять)

 

Америка         Європа         Азія

 

  • При переході на сторінку континенту, виберіть музей, що Ви бажаєте відвідати.
  • Після цього натисніть на активне посилання.
  • Розпочніть екскурсію виставковими залами!

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.