Толяренко Наталія Ігорівна

 Толяренко Наталія Ігорівна,

кандидат педагогічний наук,

доцент кафедри інформаційних технологій

 

 

 

  ОСВІТА ТА НАУКОВА ПІДГОТОВКА   

З 1992 по 1997 рр. навчалася на фізико-математичному факультеті Харківського державного педагогічного університету імені Г.С.Сковориди за спеціальністю «Математика-інформатика», після закінчення якого отримала диплом з відзнакою та кваліфікацію «вчитель математики та інформатики».

З 1997 по 2000 рр. навчалася в аспірантурі.

У 2007 році захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата педагогічний наук зі спеціальності «Теорія навчання».

  ПРОФЕСІЙНА КАРʼЄРА ТА ДОСВІД УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ  

З 2000 по 2005 рр. – викладач сектору інформатики.

З 2005 по 2007 рр. – викладач кафедри інформаційних технологій.

З 2007 р. по теперішній час – доцент кафедри інформаційних технологій.

  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА  

За час роботи в університеті викладає курси інформаційної спрямованості на багатьох факультетах, зокрема: «Засоби цифрової підготовки», «Кібербезпека в освіті», «Сучасні інформаційні технології».

  НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ   

Останні роки науковець приділяє особливу увагу впровадженню дистанційного навчання в освітній процес. Випробовує можливості середовища Moodle та інших мережевих ресурсів у застосуванні в освітньому процесі загальної та вищої освіти, розробляє лекційний та практичний матеріал. Зараз знаходиться в процесі складання багатотомного методичного посібника у співавторстві з викладачами кафедри інформаційних технологій и проф. Прокопенко А. І.

В сферу інтересів науковця також входять:

  • реалізація інформаційних моделей у навчальному середовищі;
  • комп’ютерне моделювання соціальних процесів;
  • обробка та представлення візуальної інформації;
  • методологія сучасних досліджень;
  • застосування новітніх наукових середовищ та спеціалізованих платформ в освітньому процесі.

В період з 1999 року по 2010 рік брала активну участь в організації Всеукраїнських студентських олімпіад з інформатики.

Автор понад 15 наукових робіт з питань інтелектуального розвитку молодших школярів. Займається розробкою та впровадженням дистанційних курсів у навчальний процес. Приймає активну учать у науково-методичних конференціях та семінарах. Є керівником педагогічної практики студентів. Розробляє дистанційні курси, керує стажуванням викладачів.

  ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ  

З 1997 по 2017 рр. – вчитель інформатики у ЗОШ №151 м. Харков

З 2018 р. по теперішній час – вчитель інформатики в Харківському університетському ліцеї.

  ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК  

2020 р. – сертифіковане міжнародне підвищення кваліфікації (цикл вебінарів) при Раді міжнародних досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Академією Українськоїпреси, Міністерством освіти і науки України та за підтримки посольств Великої Британії та США за програмою проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

2020 р. – сертифіковане міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) в рамках партнерства Google України з Міністерством освіти і науки України при ТОВ “Академія цифрового розвитку за програмою «Ефективні рішення GoogleforEducation для хмарної взаємодії».

2020 р. – сертифіковане міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) при Educators And Scholars International Foundation (м. Люблін, Республіка Польща)длянаукових, науково-педагогічних працівників ЗВО та працівників закладів середньої освіти за програмою «Онлайн навчання як нетрадиційна форма сучасної освіти на прикладі платформи Moodle»,

 

Профіль Толяренко Н.І. у Google Академії

e-mail: tolyarenko@hnpu.edu.ua


  

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.