Волонтерська робота на факультеті дошкільної освіти

На факультеті дошкільної освіти активно проводиться волонтерська робота:

Уже стала доброю традицією творча волонтерська співпраця викладачів і студентів факультету дошкільної освіти та вихованців дошкільних закладів. Проводяться різноманітні свята, розваги, ігри. Творчо працює лабораторія «Натхнення», де студенти власноруч виготовляють іграшки для дітей-сиріт. Наші студенти постійно беруть участь у благодійній акції «Серце віддаю дітям» з виступом лялькового театру, іграми та подарунками для дітей сиріт на різдвяні свята.

Протягом багатьох років студенти проводять волонтерську роботу в Харківському дитячому будинку «Родина», де виховуються діти, що потрібують соціального захисту. Наші студенти-волонтери та їхні підопічні – одна велика сім'я!

Студенти факультету дошкільної освіти беруть активну участь у підтримці військових зони АТО. Тісно співпрацюють з волонтерською групою «Help Army» та власноруч виготовляють обереги.