Виховна робота кафедри початкової і професійної освіти

На кафедрі проводяться традиційні виховні заходи:

На початку вересня кожного навчального року викладачі кафедри зі студентами І курсу відвідують національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди в с. Сковородинівка.

У межах навчального курсу «Педагогічна майстерність» доц. Філатовою Л.С. і викладачами кафедри організовуються екскурсії в с. Ковалівку до музею А.С. Макаренка, в с. Павлиш до педагогічно-меморіального музею В.О. Сухомлинського. Проводяться виховні заходи: «Конкурс основ педагогічної майстерності», «Педагогічний квест», які викликають великий інтерес, задоволення і жваве обговорення серед студентів.

Упродовж навчального року викладачами кафедри організовуються різні тематичні екскурсії: тур пам’ятними місцями Харківщини: висота Маршала Конєва, меморіал у Бабиному яру, меморіал жертвам голодомору, польське кладовище, Харківське військове кладовище; екскурсія до «Фельдман Екопарку»; екскурсія до м. Полтави на свято Масляної, «Сорочинської ярмарки»; до м. Запоріжжя до національного заповідника «Хортиця»; до м. Умань до національного дендрологічного парка «Софіївка», до м. Львів.

Кожного року у навчально-методичному центрі-музеї при Курязькій виховній колонії ім. А.С. Макаренка відбуваються заходи, приурочені до дня народження А.С. Макаренка. Співробітники музею спільно з керівництвом та студентами факультету початкового навчання Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди проводять Макаренківські читання.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.