Захист дисертації Четверика Віктора Костянтиновича, з галузі знань 03 Гуманітарні науки, за спеціальністю 035 Філологія (08.09.2022 р.)

Відповідно до рішення вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «24» червня 2022 року(Наказ № 76-од від 8 липня 2022 року «Про створення разових спеціалізованих вчених рад») створено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Четверика Віктора Костянтиновича, з галузі знань 03 Гуманітарні науки, за спеціальністю 035 Філологія.

Четверик Віктор Костянтинович

Виразний потенціал ступенів порівняння в мові російської поезії ХХ–ХХІ століть.

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Голобородько Костянтин Юрійович, доктор філологічних наук, професор, декан українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Міністерство освіти і науки України.

Опоненти:

1. Палатовська Олена Володимирівна, доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри слов’янської філології, Київський національний лінгвістичний університет, Міністерство освіти і науки України.
  2. Голікова Оксана Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри ділової іноземної мови та перекладу, Харківський національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Міністерство освіти і науки України.

Рецензенти:

1. Степанченко Iван Iванович, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Міністерство освіти і науки України.
  2. Радчук Ольга Вячеславівна, доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Міністерство освіти і науки України.

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок наукового керівника

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Відгук офіційного опонента: доктора філологічних наук, доцента Палатовської Олени Володимирівни

Відгук офіційного опонента: кандидат філологічних наук Голікової Оксани Миколаївни,

Рецензія: доктора філологічних наук, професора Степанченка Iвана Iвановича

Рецензія: доктора філологічних наук, доцента Радчук Ольги Вячеславівни

Рішення про присудження ступеня доктора філософії Четверику Віктору Костянтиновичу зі спеціальності 035 Філологія

Документи з електронним підписом:

Електронна копія дисертації здобувача з текстовим шаром із накладанням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (із використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Документи з електронним підписом