Студентська весна – 2024

Феєричним Гала-концертом завершився традиційний фестиваль-конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна – 2024». 30 квітня сковородинівці вітали лауреатів цього року, щиро аплодуючи кожному виступу. Першим всіх присутніх привітав ректор Юрій Бойчук та побажав переможцям гідно представити університет на міському конкурсному етапі. Журі конкурсу отримало близько 150 заявок, з яких 80 було нагороджено дипломами лауреатів, а 35 з них будуть продовжувати виборювати перемогу на міському конкурсі «Студентська весна».

Розмаїття жанрів, творчий підхід, креативність і талант здобувачів вищої освіти не лишив байдужим нікого, хто мав змогу передивитися кращі роботи конкурсантів наживо.

Яскравим початком заходу став виступ ансамблю барабанщиць «Вільна душа» (кер. С. Зибцев) та хореографічна композиція у виконанні студентів факультету мистецтв (кер. О. Єфімова та В. Косиченко).
На екрані був презентований відеоролик народного камерного хору «Ювента» імені В.Королевського (кер. О.Васильєва, І.Мартиненко; конц. Т.Королевська) с твором Г.Сковороди «Стоїть явір над водою».
Творчі колективи культурно-мистецького центру були представлені вокальним ансамблем «Sunshine» (кер. Ю.Погорелець) та театром-лабораторією «REFORMA» (кер. А.Щербина).
А також учасниками заходу стали:

• Степанова Олександра та Мироненко Анна (факультет історії і права);
  • Дударєва Аделіна та Піпенко Валерія (український мовно-літературний факультет ім. Г.Ф. Квітки-Основ’яненка);
  • Мітіна Мілана та Ольховська Єлизавета (факультет дошкільної освіти);
  • Волкова Дар’я (факультет іноземної філології);
  • Патлай Ксенія, Калініна Наталія, Мирошниченко Микола та народний ансамбль бального танцю (факультет мистецтв);
  • Буряк Каміла (факультет фізичного виховання і спорту);
  • 22 група факультету початкового навчання з фрагментом вистави лялькового театру, 21 група Науменко Єлизавета - байка, 42-СР група факультету соціальних і поведінкових наук з соціальним роликом та фізико-математичний факультет з музичним кліпом Ганни Аксьонової продемонстрували свої відеороботи на екрані.

Представники всіх факультетів та творчих колективів університету мали змогу подарувати свою творчість, а фінальною крапкою став вихід учасників Гала-концерту з нагородами під бурхливі оплески глядачів. Ми пишаємось нашими студентами та бажаємо їм і надалі нових творчих злетів!