Друзі!
З метою реалізації внутрішньої академічної мобільності та на основі підписаного договору студенти-магістри німецького відділення 13 МСО групи нашого навчального закладу відвідують курс "Науково-педагогічна комунікація іноземною мовою» у дистанційному форматі на кафедрі німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Хочемо подякувати викладачці курсу, канд. філол. наук., доц., завідуючій кафедри німецької філології Овсієнко Лесі Олександрівні Lessia Owsienko за цікаві та змістовні лекції і можливість отримати новий досвід!!!
28 січня 2022 року о 14:00 викладачі кафедри німецької філології Кошечкіна Т.М. та Черкашин С.В. прийняли участь в онлайн-семінарі з обміну досвідом “ОПТИМІЗАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ З ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗІ ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ “
Семінар було організовано і проведено кафедрою німецької філології та перекладу факультету іноземних мов Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна з метою покращення якості підготовки здобувачів вищої освіти шляхом врахування досвіду реалізації аналогічних вітчизняних освітніх програм.
Під час дискусії гаранти ОП з усієї України змогли отримати відповіді на актуальні питання, як, наприклад,
Хочемо висловити щиру подяку за організацію і проведення Безуглій Л.Р. @Liliia Bezugla та Малій О.Ю. @Olesya Malaya
7 грудня 2021 року студентка ІІІ курсу німецького відділення Гожа Катерина відвідала вступний вебінар на платформі Zoom в рамках проєкту "Між рядків: читаємо німців" з нагоди конкурсу рецензій на книги німецьких авторів XXI століття.
Вебінар проводила координатор бібліотеки-партнера Goethe-Insitut в Україні центру "Мова. Культура. Німеччина" (Запоріжжя) Наталія Яценко. Було розглянуто такі питання, як, наприклад, подати свою рецензію на конкурс, як зареєструватися на платформі Goodreads, де шукати книги сучасних німецьких авторів тощо.
Також було представлено10 найкращих авторів XXI ст. зі списку "100 кращих книг" - літературні поради від DW та Goethe-Institut.
-
Ім'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.