Звернення членів сковородинівської спільноти!
Увага!
Шановні абітурієнти!
Відділ аспірантури і докторантури Харківського національного університету імені Г.С.Сковороди буде реєструвати з 12-19.08.2024 року вступників, які:
- не реєструвався ще на жодну сесію, основну/додаткову;
- не зміг з’явитися на сесію через певну причину;
- бажає спробувати скласти іспит повторно на вищій бал.
Абітурієнти можуть зареєструватися ОНЛАЙН (aspirantura-2010@hnpu.edu.ua), або ОФФЛАЙН (за адресою: м.Харків, вул.Алчевських, 29, к.103).
Звертаємо увагу, що в Програмі та критеріях оцінювання вступного випробування для вступників до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії з іноземної мови, затверджених 25.04.2024 року, ВИЛУЧЕНО 5 абзац щодо міжнародного сертифікату з іноземної мови відповідно до нових Правил прийому до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії у Харківському національному педагогічному університету імені Г.С.Сковороди в 2024 році (зі змінами), затвердженими 29.06.2024 року.
Маємо чудову новину для абітурієнтів!
На базі нашого університету функціонує освітній Сковорода-хаб, який пропонує онлайн-зустрічі для підготовки до іспиту з іноземної мови (англійської), один із блоків ЄВІ.
Заняття проводяться двічі на тиждень: СЕРЕДАМИ о 15:00 та СУБОТАМИ об 11:20.
Реєстрація.
Покликання на заняття.
Детальна інформація.
З 18.05.2024 р. набув чинності Закон України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".
Усім військовозобов'язаним аспірантам та докторантам (чоловікам віком від 18 до 60 років) необхідно обов’язково оновити персональні дані протягом 60 днів (до 16.07.2024 р.) одним з нижчезазначених способів:
- ЦНАП
- ТЦК
- Мобільний застосунок «Резерв+»:
Для IOS
Для Android
Шановні абітурієнти!
Згідно з наказом МОН від 16.05.2024 року #690 «Про внесення змін до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році» пункт, пов’язаний з міжнародним сертифікатом з іноземної мови, ВИЛУЧЕНО. Це рішення обговорюватися більше не буде, воно остаточне, і залишиться незмінним допоки триває воєнний стан.
Оголошується початок консультацій з англійської мови для ВСТУПУ в аспірантуру Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди у 2024/2025 н.р.
Сковорода-хаб запрошує абітурієнтів на цикл зустрічей. Консультації проводитимуть ЩОЧЕТВЕРГА (6 тижнів), які розпочнуться вже 7 березня, 14:00 – 15:00 за київським часом.
Тема? Сучасні стратегії роботи з лексичним матеріалом у вивченні англійської мови
Спікер? Інна ПОДГУРСЬКА, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри практики англійського усного і писемного мовлення.
Де? На платформі Meet, натискай, щоб приєднатись
https://meet.google.com/dgr-kxyf-ajo
Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА, тому попіклуйтеся про участь заздалегідь:
https://forms.gle/6BF14aeWLoXnjBD66
Очікуємо всіх охочих доєднатися до згуртованої сковородинівської аспірантської родини!!!
ХНПУ імені Г.С. Сковороди запрошує на гостьову лекцію почесного наукового співробітника з англійської літератури Сент-Джонс-коледжу (Оксфорд) професора Джона Пітчера.
Тема лекції: «Загальний аналіз твору В. Шекспіра «Макбет».
Коли? - 14.11.2023 року (вівторок)
О котрій? - 12.00
H.S. Skovoroda KhNPU invites you to the Guest Lecture by Emeritus Research Fellow in English Literature at St John’s College (Oxford) - Prof. John Pitcher. The topic of the lecture is " The General analysis of W. Shakespeare`s "Macbeth"
14.11.2023
12.00
https://us04web.zoom.us/j/72704075675?pwd=MenaWBcAcZ6sU00US4Fuv3YC0HcU5W.1
Ідентифікатор конференції:
727 0407 5675
Код доступу: 1
Оголошується конкурс на переведення на бюджетне місце ВЕЧІРНЬОЇ форми навчання зі спеціальності 091 Біологія на 2 курсі аспірантури!
Просимо кандидатів надіслати на електронну пошту відділу аспірантури і докторантури, aspirantura-2010@hnpu.edu.ua, наступні документи:
- заява з візою наукового керівника з проханням підтримати;
- витяг із засідання кафедри про висунення кандидатури на переведення;
- індивідуальний план аспіранта;
- список опублікованих праць.
Пакети документів приймаємо до 10.10.2023р.
Наказ 58 від 10 травня 2023 р. "Про допуск до участі у конкурсі на заміщення посад науково-педагогічних працівників"
Запрошуємо на навчання до аспірантури ХНПУ імені Г.С. Сковороди за такими спеціальностями:
· 011 – Освітні, педагогічні науки;
· 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями)
· 017 – Фізична культура і спорт
· 032 – Історія та археологія
· 033 – Філософія
· 035 – Філологія
· 052 – Політологія
· 053 – Психологія
· 081 – Право
· 091 – Біологія та біохімія
З освітньо-науковими програмами та їх презентаціями можна ознайомитися на сайті відділу аспірантури і докторантури.
Ми з радістю допоможемо зробити вірний вибір наукового шляху!
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні аспіранти, нагадуємо, що літня сесія 2022/2023 навчального року вже розпочалась і буде тривати до 20 червня 2023 року (включно). Будь ласка, періодично передивляйтесь розклад на нашому сайті, адже можуть відбуватись зміни. Бажаємо всім плідної праці та високих відміток!
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні абітурієнти, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди запрошує на навчання та оголошує набір до аспірантури та докторантури!
З вимогами та правилами вступу можна ознайомитись на нашому сайті. Вступна кампанія буде тривати з 5 червня 2023 р. до 18 серпня 2023 р.
Ми чекаємо саме на Вас!
ОГОЛОШЕННЯ
Відділ аспірантури і докторантури ХНПУ імені Г.С. Сковороди проводить День відкритих дверей 3 травня об 11:00 (онлайн)! Поставити питання щодо вступної кампанії 2023 ви зможете під час конференції Zoom
Лінк на зустріч: https://us05web.zoom.us/j/9703702188?pwd=dm9YRUsxWExhYzBINEM1ZU5GZENHdz09
Ідентифікатор конференції: 970 370 2188 Код доступу: 1234
Чекаємо на Вас!
Запрошення на онлайн-лекцію!
Ukraine Global Faculty запрошує на онлайн-лекцію професора, директора Центру підприємництва та інновацій у Труласьк бізнес-коледжі Університету Міссурі J. Scott Christianson «Chat GPT»
Дата та час: 25.04.2023 початок о 19:00.
Реєстрація - https://is.gd/TdesLR
Лекція з українським перекладом, відвідувачі отримають сертифікати.
ОГОЛОШЕННЯ
Стипендія Ukrainian Summer Methods Fellowship — це відмова від реєстраційних внесків для відвідування однієї тритижневої сесії або до двох коротких семінарів у рамках Літньої програми ICPSR 2023 з кількісних методів. Стипендія відкрита для всіх студентів, викладачів, дослідники, пов'язані з українським академічним, дослідження або наукова установа. Дедлайн подачі заявки 31 березня 2023 року. Повний список курсів можна знайти за покликанням: https://myumi.ch/W222D.
Стипендія FutureLearn — це глобальний ринок навчання, який пропонує курси від одних із найкращих університетів світу та постачальників освіти. Серед наших партнерів – 26 із 30 найкращих університетів Великобританії та 21 із 24 Russell Group. FutureLearn дозволяє учням отримати надійний і гнучкий досвід навчання від коротких курсів до мікрокредитів і ступенів.
ОГОЛОШЕННЯ
Відділ аспірантури і докторантури Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди створив новий телеграм-канал!
Шановні викладачі, аспіранти та докторанти, ласкаво просимо Вас приєднатись до нашого каналу за посиланням https://t.me/+LliLUy7Lh3gwMGM6 або за допомогою qr-коду.
Цей телеграм-канал був створений для того, щоб наш відділ публікував всі важливі оголошення, новини та події відразу в Вашому смартфоні.
Дякуємо Вам, що приєднались до нас!
Корисна інформація!
Представництво ЄС в Україні оголошує набір українських школярів та студентів для участі у EU Study Days (Єврошколи) – 2023!
До участі запрошуються:
- учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи);
- студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.
Початок і тривалість навчання:
З 15 березня до 31 травня 2023.
Інформація про стипендії Університету Джорджа Вашингтона
Стипендії Інституту європейських, російських та євразійських досліджень (The Institute for European, Russian, and Eurasian Studies, далі – IERES) Університету Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон, США) надаватимуться українським науковцям за трьома напрямами:
1. Дистанційне навчання (Non-resident Fellowship):
Тривалість: 12 місяців;
Терміни: вересень 2023 року – серпень 2024 року;
Всього вакансій: 12;
Стипендія: 800 дол. США на місяць.
До подачі заявки запрошуються викладачі закладів вищої освіти України та науковці інших установ, тематика робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Кандидати повинні вільно володіти англійською мовою. Внутрішньо переміщеним громадянам України надаватиметься пріоритет.
Для участі у дистанційному навчанні необхідно надіслати англомовне резюме та заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3ISodFr. З кандидатами буде проводитися співбесіда у форматі онлайн.
2. Стипендія для молодих науковців (Junior Visiting Fellowship):
Тривалість: 12 місяців;
Терміни: вересень 2023 року - серпень 2024 року;
Всього вакансій: 1;
Стипендія: 60 тис. дол. США.
До подачі заявки запрошуються молоді українські науковці, які вільно володіють англійською мовою та мають наукову ступінь кандидата наук, тематика наукових робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Обраний кандидат за програмою IERES зможе продовжити наукову діяльність у США протягом 1 року.
Для подачі заявки кандидатам необхідно надіслати англомовне резюме, заповнити анкету за посиланням https://bit.ly/3GNNLks, подати пропозицію щодо наукової роботи та рекомендаційний лист. Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду у форматі онлайн.
3. Стипендія для старших наукових співробітників (Senior Visiting Fellowship):
Тривалість: один семестр (5 місяців);
Терміни: осінь 2023 року (серпень - грудень) та весна 2024 року (січень – травень);
Всього вакансій: 2 (по 1 на кожен семестр);
Стипендія: 35 тис. дол. США.
Подавати заявки можуть керівники закладів вищої освіти України професорського складу або старші наукові співробітники інших установ, тематика наукових робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Кандидати будуть запрошені терміном на 1 семестр до IERES для проведення наукової роботи та участі в інших заходах Інституту.
Для подачі заявки кандидатам необхідно надіслати англомовне резюме, заповнити анкету за посиланням https://bit.ly/3CU5CVI, подати пропозицію щодо наукової роботи та рекомендаційний лист. Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду у форматі онлайн.
Кінцевий термін подачі заявок по напрямах – 17 лютого 2023 року.
У разі виникнення будь-яких додаткових запитань щодо участі у програмах, IERES пропонує звертатися за роз’ясненнями за електронною поштою: ieresgwu@gwu.edu
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні аспіранти! Повідомляємо, що 2 семестр розпочнеться 01.02.2023 р. Перші 2 тижні ви присвячуєте освітній складовій, плануєте з науковими керівниками написання робіт протягом цього півріччя, виступи на конференціях, публікацію статей, тощо. Навчальна складова стартує з 15.02.2023 р. З новим розкладом можна ознайомитись на нашому сайті. Нехай цей семестр буде плідним!
Корисна інформація!
Круглий стіл: Актуальні питання підготовки дисертаційних досліджень в Україні.
Дата: Пʼятниця, 23 грудня 2022 року.
Час: 09:50 – 11:50
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://cutt.ly/A0gtXOK
Шановні аспіранти!
Повідомляємо вам, що з 01 грудня 2022 року розпочинаються зимові канікули, які будуть тривати по 01 лютого 2023 року.
Будь ласка, слідкуйте за розкладом на сайті, який буде опубліковано наприкінці січня. До зустрічі на заняттях!
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні колеги! Запрошуємо Вас на Міжнародну науково-практичну конференцію «Філософія Григорія Сковороди і ми – українці».
Дата проведення – з 30 листопада по 2 грудня 2022 року.
Початок конференції – о 10:00.
https://us02web.zoom.us/j/85856759842?pwd=SzhxZ1ZTN0NlY21oUytHK3RWd3EzZz09
Ідентифікатор конференції: 858 5675 9842
Код доступу: 180566
01 грудня 2022 р. о 14:00 відбудеться друга відкрита лекція доктора Чеда Хоггана, доцента кафедри освіти дорослих і безперервної освіти Університету штату Північна Кароліна (США) на тему «Навчання демократії. Виклики і фактори трансформацій у громадянській освіті дорослих». У цій лекції з міні-курсу мова йде про трансформаційні процеси у демократичному суспільстві, проблеми індивідуалізму, колективізму, соціальної солідарності тощо.
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82394114731?pwd=cjVlUUxGR09oQkVWR1ZDdFAvUnpNQT09
Meeting ID: 823 9411 4731
Passcode: 949029
Чекаємо на вас!
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні сковородинівці, здобувачі освіти другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти! Написання наукової роботи вимагає наразі відповідальності, прозорості та доброчесності!
За рекомендаціями Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та ініціативи колективу ради молодих учених Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди було розроблено «Декларацію про дотримання академічної доброчесності в ХНПУ ім. Г.С. Сковороди».
Пропонуємо ознайомитися та підписати Декларацію, що знаходиться за QR-кодом. Для цього її необхідно скачати, підписати та в PDF-форматі зберігати на випусковій кафедрі здобувача освіти!
Шановні колеги! Укрпошта випустила поштовий блок «Сад божественних пісень. До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди» (благодійний випуск на відновлення музею Сковороди на Харківщині), ціна 75 грн.
Придбати можна онлайн за посиланням https://postmark.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&product_id=836 або у вашому поштовому відділенні. Усі виручені кошти підуть на відновлення музею у Сковородинівці!
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні колеги!
Запрошуємо доєднатись до телеграм-боту для науковців - Info Science Bot, який був створений Міністерством освіти і науки України задля оперативного інформування українських науковців та інноваторів про можливості їх підтримки в Україні та за кордоном.
Щодня ви дізнаєтесь про можливості підтримки для науковців та інноваторів, а саме про:
• актуальні можливості для науковців;
• актуальні можливості для інноваторів;
• актуальні новини;
• актуальні події.
Посилання на чат-бот - @InfoScienceBot.
Тож не зволікайте і долучайтесь, щоб завжди тримати руку на пульсі усіх новин науки та інновацій!
ОГОЛОШЕННЯ
Увага!
Науково-популярний захід для молодих учених "Ніч молодіжної науки – 2022 в умовах війни"
10 листопада 2022 р.
онлайн (сторінка РМУ при МОН України у Фейсбуці)
Реєстрація триватиме до 21.00 3 жовтня 2022 р. за посиланням (https://forms.gle/7FyCdQbqandqv3yM8)
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні друзі, позаду вступні випробування і ви вже аспіранти! І ми б хотіли вас із цим щиро привітати!
Запрошуємо на традиційне дійство нашого університету Посвяту в аспіранти!
Тема: Посвята в аспіранти 2022
Час: 21 вересня 2022 11:00 Київ
Приєднатися до конференції Zoom
https://us02web.zoom.us/j/84912842161?pwd=KzQyM2Y3LzR6SHl1d0t3emhKUEkwZz09
Ідентифікатор конференції: 849 1284 2161
Код доступу: 170839
ОГОЛОШЕННЯ
Конкурс творчих робіт екологобіоетичного спрямування «БІОЕТИКА ДЛЯ ВСІХ»
«Етика – це відповідальність за все, що живе…».
Альберт Швейцер
Шановні друзі!
Екологобіоетичний центр Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди запрошує усіх бажаючих взяти участь у конкурсі творчих робіт екологобіоетичного спрямування «БІОЕТИКА ДЛЯ ВСІХ»
Передбачено номінації конкурсу:
- авторське фото;
- оригінальне відео (до 2 хвилин);
- есе (2-3 сторінки)
Кожна творча робота повинна мати назву.
Готові роботи надсилати на пошту ekobiotsentr@gmail.com (з вказівкою теми «Конкурс») до 10 жовтня 2022 року.
У супровідному листі творчої роботи треба зазначити ПІБ автора (авторів), вік, учень /студент, навчальний заклад (або місце роботи).
Шановні абітурієнти!
Звертаємо Вашу увагу, що 20 серпня 2022 року відділ аспірантури і докторантури завершив прийом документів для вступу до аспірантури.
Дякуємо!
Вельмишановні абітурієнти!
Нагадуємо, що 20 серпня 2022 року закінчується термін подачі документів для вступу до аспірантури. Також, доносимо до Вашого відома, що приймальна комісія може відмовити вступнику в допуску до вступних випробувань до аспірантури у зв'язку з неподанням у встановлений термін усіх або окремих документів. Будь ласка, зверніть на це увагу!
ОГОЛОШЕННЯ
Увага! Шановні аспіранти, нагадуємо, що заняття на всіх курсах всіх спеціальностей аспірантури (окрім 1-го року навчання) розпочнеться з 15 вересня 2022 року. Розклад буде розміщено на сайті.
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні абітурієнти!
Повідомляємо, що розклад вступних випробування для вступу до аспірантури буде розташований на нашому сайті наприкінці серпня! Очікуйте посилання на онлайн-конференції на Ваш особистий email. Нагадуємо, що іспити будуть проходити онлайн з 2 по 9 вересня.
Шановні абітурієнти! Відділ аспірантури і докторантури розпочав приймати документи для вступу з 1 червня 2022 року. Будь ласка, надсилайте документи на нашу електронну скриньку aspirantura-2010@hnpu.edu.ua
Ми чекаємо на Вас!
Пропозиції для аспірантів та молодих вчених!
Перелік державних стипендій для молодих учених
- Стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
- Державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні
- Премія Верховної Ради України молодим ученим
- Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених
- Іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук
- Державні стипендії для видатних діячів науки
ОГОЛОШЕННЯ
Команда ради молодих учених ХНПУ імені Г.С. Сковороди запрошує до співпраці кожного здобувача освіти та молодого науковця до співпраці та організації спільних заходів та проєктів!
Запрошуємо всіх бажаючих!
Dear Colleagues,
We are pleased to announce that COPERNICUS BERLIN has opened the application phase for the International Excellence Scholarship (IES) programme.
The application deadline is June 30, 2022.
More information: https://en.copernicusberlin.de/ies
A large number of scholarships will be awarded and we would like to support students from Ukraine in the upcoming winter semester. Therefore, we ask you to forward information about our current call to students.
Please find attached our flyer, which you can post on your website and social media. We would be very pleased if you send us the link to the post.
If you have any questions please contact us by email: cooperation@copernicusberlin.de
Thank you in advance!
Запрошуємо всіх бажаючих!
Dear Colleges,
I am sending you the link to the short workshop about my experience in publishing aboard From CEE to the European academic mainstream. I will share with you my experience about top-ranked publishing houses and journals. I will show you how to prepare a proposal of the monograph for prestigious publishing house, how to use proofreading pages, how to find proper journal, preprering letter to editor, etc.
Пані та панове,
Запрошую вас на зустріч щодо публікацій за кордоном у престижних журналах та видавництвах: From CEE to the European academic mainstream. Я поділюся з вами своїм досвідом, покажу, як зробити набросок для кращих видавництв, де вичитувати, як написати листа видавництву журналу тощо. Заняття триватимуть англійською мовою близько 1 години. Нижче додаю посилання.
Приєднатися до розмови (microsoft.com)
Лекція буде проходи 18 травня 2022 року о 13.00.
ОГОЛОШЕННЯ
Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч із фахівцем зі Словаччини Матеєм Словачеком - вчителем-практиком, аспірантом Прешевського університету.
Тема зустрічі: Система Монтессорі у середній школі та дошкільних закладах
Час: 17 травня 2022 13:00 за київським часом
Підключитися до конференції Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/89029031484?pwd=6NynohWaJQfjEbwCW3lZ1uyA6R0N25.1
Ідентифікатор конференції: 890 2903 1484
Код доступу: 123
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні колеги! Звертаємось до всіх викладачів та аспірантів!
Незабаром у нас буде проходити низка гостьових лекцій професорів польських університетів, які працюють онлайн на платформі ТЕАМS.
Дуже просимо Вас завантажити та встановити на своєму смартфоні чи комп’ютері цю платформу.
Кожен може зареєструватись.
Будь ласка, зробіть це!
День науки - 2022
Шановні викладачі, докторанти та аспіранти!
21 травня вся Україна святкує професійне свято – День науки!
Щиро вітаємо зі святом людей, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості!
Нагадуємо, що тиждень науки проходитиме в університеті з 16 по 21 травня 2022 р.!
Увага!
Шановні аспіранти 1-го та 2-го року навчання! Будь ласка, пройдіть анкетування щодо вибору дисциплін на наступний навчальний рік. Анкетування триватиме з 1 по 15 травня. Дякуємо!
//smc.hnpu.edu.ua/studentu/dytsypliny-za-vyborom/10-studentu/51-onlain-anketuvannia-dystsyplin-vilnoho-vyboru-zdobuvachiv-tretoho-osvitno-naukovoho-rivnia-osvity
ОГОЛОШЕННЯ
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди продовжує свою діяльність. Звертаємось до аспірантів, які навчаються за контрактом (особливо це стосується аспірантів 4 року навчання). Будь ласка, сплатіть за навчання на контрактній основі. Дякуємо вам за розуміння!
Наші реквізити для оплати за навчання:
61002, м. Харків, вул. Алчевських, 29
Харківський національний педагогічний університет
імені Г.С. Сковороди
р/р UA388201720313201002201003639 ДКСУ
МФО 820172
ЄДРПОУ 02125585
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні колеги, рада молодих учених люб'язно нагадує вам про крайдату прийняття конкурсних есе "Моя академічна доброчесність" - 10 травня!
Під час акредитацій усіх спеціальностей і програм питання доброчесності є актуальним. Тому радимо долучити здобувачів освіти всіх освітніх та освітньо-наукових програм!
Оргкомітет просить надсилати конкурсні есе на адресу esseantiplagiat@gmail.com
Детальну інформацію про конкурс та умови його проведення можна знайти під QR-кодом.
ОГОЛОШЕННЯ
Доброго дня!
Харьківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди продовжує свою діяльність у ці складні дні. Звертаємось до аспірантів, які навчаються за контрактом. Будь ласка, якщо ви маєте можливість заплатити за котракт, хоча б не повну суму, зробіть це. Дякуємо вам за розуміння!
Шановні колеги!
Пропонуємо Вашій увазі потенційні гранти та стипендії в Європі для студентів та освітян:
ОГОЛОШЕННЯ
Увага!
Шановні викладачі та аспіранти, нагадуємо,
що у нас створений Telegram-канал https://t.me/aspiranty,
в якому ми активно спілкуємось, дізнаємось новини та підтримуємо одне одного!
Приєднуйтесь до нас!
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні аспіранти!
З 1 квітня 2022 р. відновлюється освітній процес згідно з розкладу в змішаній формі!
Термін закінчення кожної дисципліни пролонговано на 4 тижні.
ОГОЛОШЕННЯ
З 01.04.2022 р. аспіранти гр. 2019–3 денної форми навчання зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки:
Чжао Бейбей, Чжан Хао, Хоу Ісюань переведені на 3 рік навчання.
Увага!
УРЯДОМ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИСУДЖЕННЯ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПРИСУДЖЕННЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ
У зв’язку з дією воєнного стану в Україні, 21 березня 2022 року Уряд ухвалив зміни до Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії.
Воєнні дії, спричинені повномасштабним вторгненням росії, охопили значну частину України та унеможливили здійснення освітньої діяльності в багатьох закладах вищої освіти та наукових установах. Зокрема, унеможливлено або ускладнено проведення атестації здобувачів ступеня доктора філософії та дотримання строків такої атестації. Зміни до Порядку обумовлені необхідністю унормування процедури атестації здобувачів ступеня доктора філософії в умовах воєнного стану.
Враховуючи умови воєнного часу, з метою захисту прав і законних інтересів здобувачів ступеня доктора філософії, надання можливості відновлення освітньо-наукової інфраструктури після перемоги України над російсько-фашистськими загарбниками, пропонується не враховувати при обчисленні строків (визначених Порядком) період воєнного стану та наступні три місяці після його завершення.
Нагадаємо, Бразилія відкриває програму інтеграції українських вчених.
https://mon.gov.ua/ua/news/uryadom-vneseno-zmini-do-poryadku-prisudzhennya-ta-skasuvannya-rishennya-pro-prisudzhennya-stupenya-doktora-filosofiyi
Шановні здобувачі вищої освіти Університету!
Сьогодні Україна опинилася в умовах військового стану. На Харків випала тяжка доля. Нашому місту російська армія завдає величезної шкоди, руйнуючи тисячі адміністративних і житлових будівель, лікарень, пологових будинків, закладів освіти тощо. Багато людей віддають найдорожче – власне життя, щоб захистити свободу і незалежність Батьківщини, врятувати світову цивілізацію і демократію.
Ми, викладачі і співробітники ХНПУ імені Г.С. Сковороди, розуміємо, наскільки велику роль відіграє культура і освіта у мирному врегулюванні багатьох питань, що ОСВІТА ДОПОМОЖЕ ЗБЕРЕГТИ УКРАЇНУ! МИ – ПЕДАГОГИ! МИ – СКОВОРОДИНІВЦІ! ЦЕ МИ З ВАМИ БУДЕМО НАВЧАТИ І ВИХОВУВАТИ МАЙБУТНІ ПОКОЛІННЯ СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ, НОСІЇВ ДУХОВНОСТІ І КУЛЬТУРИ, ЦЕ МИ З ВАМИ НАПИШЕМО ІСТОРІЮ НАШОГО МІСТА–ГЕРОЯ ХАРКОВА, НАШОЇ КРАЇНИ і СВІТУ!
Війна багато що змінила в житті кожного з нас. Відділ менеджменту і моніторингу діяльності університету проводить щорічне моніторингове дослідження серед здобувачів вищої освіти, результати якого у цьому році покажуть, наскільки війна змінила те, що ми раніше вважали своїми цінностями. Анкета анонімна. Всі результати, як і завжди, будуть оприлюднені в узагальненому вигляді.
Надайте, будь ласка, відповіді на питання анкети №16 «Реалізація молодіжної політики в університеті» за цим посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1EZP4v9RCEcpFGyIIEkb4Sx-gf6hYuOrmvG_AMNmFuCY/viewform?gxids=7628&edit_requested=true
Дякуємо!
ПРЯМУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ!!!
ОГОЛОШЕННЯ
Увага! Аспіранти всіх років навчання, форм та спеціальностей будуть навчатись дистанційно!
Наказ № 19-од від 26.01.2022 р. "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів"
Запрошуємо здобувачів вищої освіти всіх рівнів, молодих учених долучитися до участі в роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених»
Рада молодих учених ХНПУ імені Г.С.Сковороди акумулює зусилля молодих учених довкола відновлення не лише освітнього процесу, а й наукових пошуків здобувачів освіти університету. Ми розкидані по світу, але маємо гарний досвід роботи на відстані. Кому ж як не педагогічному вишу бути в цьому лідером!
Розуміючи всі виклики, які стоять перед нашими здобувачами (студентами та аспірантами), пропонуємо їм можливість об’єднуватися до співпраці – об’єднуватися з нами, членами РМУ, своїми викладачами та між собою! У когось з нас були і з’явилися нові ідеї, а в когось – є технічні можливості їх оформити та продемонструвати науковій спільноті. У будь якому випадку ваші ідеї мають бути реалізованими, а ми лиш пропонуємо свою допомогу.
Для цього ми таки запрошуємо здобувачів вищої освіти всіх рівнів, молодих учених долучитися до участі в роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених», яка відбудеться 19 травня 2022 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
Тематичні напрями роботи конференції:
- Концепція успішної освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання.
- Освітологічні дискурси в підготовці майбутніх фахівців.
- Сучасні тенденції розвитку природничих наук.
- Математичні студії.
- Психологія кар’єрного успіху молодого науковця.
- Актуальні питання сучасної філологічної науки.
- Інформаційні технології та інформаційна підтримка наукової діяльності.
- Питання здоров’язбереження та впровадження здоров’язберігаючих технологій в освіті.
- Роль молодого вченого в становленні корпоративної культури наукової спільноти.
Участь у конференції безкоштовна.
Кожен учасник отримає електронні матеріали конференції (збірник, сертифікат).
Дедлайн: 1 травня 2022 р.
Матеріали надсилати на електрону адресу оргкомітету nauka.hnpu@gmail.com із поміткою «Конференція».
Деталі проведення конференції за QR-кодом.
До зустрічі на конференції!
ОГОЛОШЕННЯ
14 лютого о 12:00
на Алчевських, 29
в аудиторії 216
відбудеться засідання вченої ради університету
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Інавгурація почесного доктора ХНПУ імені Г.С. Сковороди директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктора соціологічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України Сидоренка О. Л. (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук)
2. Наукова доповідь «Зовнішнє незалежне оцінювання як інструмент забезпечення якості освіти» (директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України О.Л. Сидоренко)
3. Про затвердження положень (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук)
4. Про затвердження «Положення про раду гарантів освітніх програм ХНПУ імені Г.С. Сковороди» (доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки Л.С. Рибалко)
5. Звіт про роботу спеціалізованої вченої ради К 64.053.05 за 2021 р. (голова спеціалізованої вченої ради з філологічних наук, доктор філологічних наук, професор К.Ю. Голобородько)
6. Про підтримку ініціатив вченої ради ХНУ імені В.Н. Каразіна щодо внесення положень про державну підтримку української університетської філологічної освіти і науки до Державної програми сприяння опануванню державної мови (голова спеціалізованої вченої ради з філологічних наук, доктор філологічних наук, професор К.Ю. Голобородько)
7. Про затвердження наукових шкіл в університеті (доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті О.М. Іонова)
8. Про видачу дипломів докторів філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
9. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
2 лютого о 14:00
На Валентинівській, 2
в актовій залі
відбудеться засідання вченої ради університету
Порядок денний:
1. Представлення до вчених звань (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
2. Інформація про всеукраїнський освітній проєкт «Абетка вакцинацій: від А до Я» (кандидат біологічний наук, заслужений учитель України, креативний директор творчого об’єднання «Соняшник», розробник проєкту Р.В. Шаламов)
3. Про присвоєння навчальному комплексу ім’я І.Ф. Прокопенка за адресою вул. Валентинівська, 2. (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук)
4. Про присвоєння звання «Почесний доктор» директору Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктору соціологічних наук, професору, член-кореспонденту НАПН України Сидоренку О. Л. (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
5. Звіт про роботу спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04 за 2021 р. (заступник голови спеціалізованої вченої ради з педагогічних наук, доктор педагогічних наук, професор Л.Д. Зеленська)
6. Про рекомендацію до вступу в аспірантуру (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
Відкрито унікальний освітній простір для здобувачів та викладачів – «Інклюзивний ART-HUB»
Шановні сковородинівці!
За сприяння Українського культурного фонду в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відкрито унікальний освітній простір для здобувачів та викладачів – «Інклюзивний ART-HUB»!
Якщо ви думаєте, що не вмієте малювати, грати на музичних інструментах, хочете спробувати себе в пісочній анімації або досі не знаєте, що таке HandeMade, тоді ми радо запрошуємо вас до нашого арт-простору за адресою: вул. Чернишевського, 60, к.20!
УНІВЕРСИТЕТСЬКІ ЛІТНІ КУРСИ В НІМЕЧЧИНІ
Бажаєте покращити та поглибити свої знання з німецької мови? Тоді Ви опинилися у потрібному місці. Реєструйся на наш інформаційний захід та дізнайся більше про літні курси вищої школи у Німеччині.
Загальні відомості:
- цей захід є презентацією програми онлайн. Ви отримаєте Zoom посилання на поштову скриньку після реєстрації.
25 жовтня з 20:00 до 21:00 на платформі Зум (за реєстрацією).
Посилання для реєстрації на онлайн презентацію
Про що говоритимемо:
- Що таке літні курси вищої школи?
- На якому веб-сайті можна знайти курс саме для тебе?
- Хто може подавати заявку на курси?
- Як саме подається заявка на курси?
- Які є можливості фінансування проходження курсів?
Дедлайн подачі заявок на літні курси 1 грудня 2021 року.
Вітаємо професорсько-викладацький колектив та здобувачів ХНПУ імені Г.С. Сковороди!
Ще дві освітньо-наукові програми –« Освітні, педагогічні науки» та «Професійна освіта» - успішно пройшли акредитацію. Бажаємо всім натхнення, нових перемог, вчасних захистів дисертацій!
Круглий стіл на тему «Українські друкарні та стародруки»
7 жовтня 2021 року о 12.00 в залі засідань ХНПУ імені Г. С. Сковороди відбудеться круглий стіл на тему «Українські друкарні та стародруки» із стейкхолдерами п. Ларисою Гобельовскою директором типографії «Мадрид», директором видавництва «Синтекс» п. Оленою Рудницькою, директором наукової бібліотеки ХНПУ імені Г. С. Сковороди п. Оленої Коробкіною, працівниками Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка.
Запрошуємо всіх охочих прийняти участь у обговоренні.
Увага!
Всі заняття аспірантів усіх років навчання у жовтні будуть проводитись онлайн!
КРОС-ФОРУМ «ЄВРОПУ ЄДНАЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ»
Шановні колеги!
4-8 жовтня 2021 року
в режимі онлайн відео конференції відбудеться
в межах програми Президента України
«ЗДОРОВА Україна»
на базі Харківського національного педагогічного університету
імені Г.С. Сковороди
Щаслива країна з високим рівнем життя можлива лише за умови покращення здоров’я молоді. На сьогодні нагальною є потреба піклуватися про себе та своє здоров'я особливо в період пандемії коронавірусу. Людство відчуло на собі, що здоров’я є дуже великою цінністю, без якої неможливо рухатися вперед. І саме Президент України найвищим пріоритетом життя кожного українця поставив здоров’я, яке потрібно для щасливого життя нації.
Під час Крос-форуму планується обмін досвідом і обговорення шляхів використання ресурсів освітнього простору у процесі впровадження програми Президента України «Здорова Україна»
За результатами Крос-форуму буде опубліковано збірник матеріалів тез
ОГОЛОШЕННЯ
30 вересня об 13:00
На Валентинівській, 2
в актовій залі
відбудеться засідання вченої ради університету
Порядок денний:
1. Інформація про «Принципи та стандарти дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти» (кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін і трудового права імені проф. О.І. Процевського Д.О. Новіков)
2. Про затвердження «Концепції виховної роботи ХНПУ ім. Г.С. Сковороди (2021-2025 рр.)» (проректор з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Н.О. Борисенко)
3. Про затвердження «Комплексної програми збереження здоров’я студентів у ХНПУ імені Г.С. Сковороди» (доктор наук з фізичної культури і спорту, професор, завідувачка кафедрою олімпійського і професійного спорту та спортивних ігор Ж.Л. Козіна)
4. Про структурні зміни в університеті (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук)
5. Про затвердження положень (ректор, доктор педагогічних наук, професор,член – кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук)
6. Про затвердження наукових шкіл в університеті (доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті О.М. Іонова)
7. Про академічну відпустку (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
8. Про зміну наукових керівників (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
9. Про відрахування з аспірантури (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
10. Про визначення кафедр та призначення рецензентів для проведення попередніх експертиз дисертаційних робіт (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
11. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
Рада молодих учених при МОН України запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському (національному) конкурсі наукових та навчальних видань «ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ».
Конкурс є відкритим для всіх авторів (авторських колективів), що є громадянами України, наукові та навчальні видання яких відповідають критеріям відбору зазначеним в Положенні.
Конкурс проводиться у наступних номінаціях:
- соціо-гуманітарні та економічні науки;
- інженерно-технологічні науки;
- агробіологічні науки та ветеринарні науки;
- електронне видання.
Графік проведення:
15.09 – 14.11.2021 – прийом матеріалів на конкурс;
15.11 – 30.11.2021 – визначення відповідності поданих матеріалів;
15.12.2021 – змістова оцінка конкурсних робіт та оголошення переможців.
Деталі за посиланням //ysc.in.ua/proiekty/
Увага!
20.09.2021 року о 15.00 відбудеться посвята в аспіранти вступників 2021/2022 навчального року всіх спеціальностей та форм навчання за адресою: вул. Валентинівська 2, Актова зала. Запрошуємо першокурсників на свято!
Вітаємо аспірантів 1-го курсу зі вступом до аспірантури! Бажаємо наснаги та своєчасного захисту дисертацій!
Заняття на всіх курсах всіх спеціальностей аспірантури розпочнеться з 1-го жовтня 2021 року. Розклад буде розміщено на сайті.
Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у офлайн-онлайн засіданні Круглого столу для молодих дослідників на тему: «Лесь Курбас: театрально-мистецькі та історико-політичні горизонти», який відбудеться 3 листопада 2021 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди
14 вересня 2021 року відбудеться загальноуніверситетській семінар, присвячений популяризації академічної доброчесності на тему: «Академічна доброчесність в університеті і вся правда про НЛО». Спікери: голова Групи сприяння академічній доброчесності Денис Новіков, директор Наукової бібліотеки Олена Геннадіївна Коробкіна, голова Ради молодих учених Ольга Іванівна Башкір.
https://us04web.zoom.us/j/79053002897?pwd=TzNMbXpvclprRFVBM3paVy9JR3NTUT09
Рейтинг аспірантів-вступників 2021/2022 н.р.
Наші реквізити для оплати за навчання:
61002, м. Харків, вул. Алчевських, 29
Харківський національний педагогічний університет
імені Г.С. Сковороди
р/р UA388201720313201002201003639 ДКСУ
МФО 820172
ЄДРПОУ 02125585
ОГОЛОШЕННЯ
30 серпня об 12:00
На Валентинівській, 2
в актовій залі
відбудеться засідання вченої ради університету
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про обрання голови вченої ради (проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічних і правових питань Р.І. Шабанов)
2. Представлення до вченого звання (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
3. Про затвердження «Програми реалізації концепції педагогічної освіти в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди» (в.о. завідувача кафедри освітології та інноваційної педагогіки, доктор педагогічних наук, доцент А.В. Боярська-Хоменко)
4. Про затвердження програми «Здоров’я студента» (доктор наук з фізичної культури і спорту, професор, завідувачка кафедри олімпійського і професійного спорту та спортивних ігор Ж.Л. Козіна)
5. Про затвердження положень (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук)
6. Про структурні зміни в університеті (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук)
7. Про створення робочої групи з ушанування пам’яті академіка І.Ф.Прокопенка (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
8. Про оновлення робочої групи з відзначення 300-річчя Г.С. Сковороди (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
9. Про затвердження плану набору до вступу до аспірантури на 2021/2022 н.р. (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
10. Про зарахування до докторантури (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
11. Про надання академічної відпустки аспіранту (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
12. Про затвердження наукових шкіл в університеті (доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті О.М. Іонова)
13. Про зміну наукових керівників (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
14. Про затвердження другого наукового керівника здобувачам третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко)
15. Про видачу дипломів докторів філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
16. Про призначення попередньої експертизи дисертації здобувачам наукового ступеня доктора філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
17. Про утворення разових рад для проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
ІІІ Осіння школа Сковородинівської академії молодих учених
Інформаційний лист
Договір про реалізацію гранту культурно-мистецького проєкту «Інклюзивний ART-НUB»
Викладачі та адміністрація Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди постійно працюють над пошуком нових методик соціалізації молоді з інвалідністю, удосконаленням вже існуючих інклюзивних технологій. З цією метою між Українським культурним фондом та Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди укладено договір про реалізацію гранту культурно-мистецького проєкту «Інклюзивний ART-НUB».
Інноваційний проєкт вирішує проблему соціалізації студентів з інвалідністю креативним способом – через мистецтво та спільну творчу діяльність. Він покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, формувати повагу до їхніх прав та потреб, стверджувати інклюзію як базову цінність для суспільного розвитку.
Упродовж чотирьох місяців команда реалізації проєкту (Анна Боярська-Хоменко, Ольга Башкір, Тетяна Собченко, Яна Чеботова, Наталя Смолянюк, Олена Казачінер, Василь Жуков, Юлія Клименко) працюватиме над розробкою дизайну освітнього простору, його обладнанням, підготовкою до відкриття та проведення низки заходів (майстер-класи, презентації, виставки тощо) у межах договору про надання гранту.
Увага!
Шановні сковородинівські молоді вчені!
Рада молодих учених при Міністерстві освіти та науки України оголошує щорічний конкурс «Молодий вчений року». Прийом заявок на участь триває до 1 вересня 2021 року.
Мета конкурсу – відзначити визначні та значимі досягнення молодих українських учених у різних галузях знань.
Вимоги до конкурсу
У конкурсі можуть брати участь українські вчені, інженери, дослідники та новатори з усього світу. Участь у конкурсі можуть брати номінанти віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або номінанти віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук. У конкурсі можуть брати участь усі вікові групи, зокрема досвідчені науковці, інженери, дослідники та раціоналізатори, а також студенти, які займаються науковою діяльністю, аспіранти, молоді вчені та інші особи без ступеня.
Прийом документів відбувається на офіційному сайті конкурсу.
Конкурс містить 100 різних номінацій:
- 31 номінація стосується популяризації науки;
- 50 номінацій присвячено галузям знань;
- 12 – номінації Національної академії наук України;
- 7 – Малої академії наук.
Номінант конкурсу отримає: статус номінанта, свідоцтво про участь у конкурсі та участь в урочистій церемонії.
Лауреат конкурсу отримає: особисту промоцію лауреата, свідоцтво лауреата, статуетку лауреата «Молодий вчений року».
Увага!
2 червня о 10:00
на Алчевських, 29
в залі засідань
Відбудеться засідання вченої ради університету
Порядок денний:
1. Про внесення змін до «Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Харківського національного педагогічного університету імені
Г.С. Сковороди у 2021 році (зі змінами) (відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Гуцан Т.Г.)
2. Про присвоєння звання «Почесний доктор» голові наукого педагогічного товариства «Польща- Україна», іноземному члену НАПН України Франтішеку Шльосеку (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук).
3. Про затвердження лімітів стипендій на 1 семестр 2021/2022 н.р. (проректор з навчально-наукової роботи, кандидат філологічних наук, доцент
В.А. Борисов).
4. Про утворення разової ради для проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
5. Про визначення кафедри та призначення рецензентів для проведення попередньої експертизи дисертаційної роботи (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
6. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
Увага!
У зв’язку з тим, що з 1.05.2021 р. до 09.05.2021 р. у аспірантів 1, 2, 3 років навчання канікули, заняття за розкладом закінчуються на тиждень пізніше:
1 р.н. – 12.05.2021 р.
2 р.н. – 31.05.2021 р.
3 р.н. – 03.06.2021 р.
Онлайн лекторіум «Правопросвітництво»
Рада молодих учених ХНПУ імені Г. С. Сковороди долучається до лекторіуму від Ради молодих учених НЮУ імені Ярослава Мудрого
З 19 по 25 травня Рада молодих учених Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Рада молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації за партнерства з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України проводить онлайн лекторіум «Правопросвітництво».
Програма заходу
Метою заходу є підвищення правової культури та сприяння формуванню громадянського суспільства в Україні. Основними завданнями є формування уявлення слухачів вищої освіти про організацію державної влади та місцевого самоврядування в Україні; ознайомлення з важливістю функціонування демократичних інститутів, зокрема, інституту виборів; сприяння захисту від будь-яких проявів булінгу та домашнього насильства; ознайомлення слухачів із поняттям та шляхами врегулювання конфлікту інтересів.
Цільовою аудиторією є здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти та інші зацікавлені учасники.
Спікери лекторіуму:
1) Чиркін Антон Сергійович, кандидат юридичних наук, доцент, асистент кафедри державного будівництва
Тематика: «Загальні засади місцевого самоврядування в Україні»
2) Кулик Катерина Дмитрівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права
Тематика: «Конфлікт інтересів: запобігання та врегулювання», «Булінг: протидія та запобігання»
3) Сметаніна Наталія Володимирівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права
Тематика: «Запобігання домашньому насильству»
4) Романюк Павло Віталійович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права України
Тематика: «Важливість вибору у демократичному суспільстві»
5) Муртіщева Аліна Олександрівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри державного будівництва
Запрошуємо на науковий захід!
Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України 18 травня проводить захід з нагоди Дня науки в Україні «Ніч молодіжної науки – 2021»!
Зустріч триватиме з 17.00 до 21.50 онлайн через Facebook Live!
45 молодих учених з різних регіонів України презентують свої наукові досягнення та здобутки! Аспірант кафедри української мови Ярослав Скидан буде представляти Раду молодих учених ХНПУ імені Г.С. Сковороди.
Програма
Долучаємось:
https://padlet.com/yaroslavzigzag/2y925af8hed860c9
Educators are key to quality adult learning and education. Yet, a shortage of professional adult educators in many countries around the world still hinders progress towards the provision of lifelong learning opportunities and hence the work towards achieving Sustainable Development Goal 4.
That is why, on 26 May 2021, the German Institute for Adult Education (DIE), DVV International, the International Council for Adult Education (ICAE) and the UNESCO Institute for Lifelong Learning (UIL) will launch a reference framework for the training of adult educators: Curriculum globALE.
The meeting will provide an opportunity to learn more about the content, structure and implementation modalities of Curriculum globALE. Learners, educators and representatives of education ministries will share their experiences of working with the pilot version of Curriculum globALE to the benefit of adult learning and education worldwide.
We cordially invite you to attend at the event on 26 May 2021, 13:00 to 14:30h (CET), in order to learn more about how to implement this unique reference framework for the training of adult educators.
Further information
Event language: English
Увага!
Відбудеться засідання вченої ради університету
17 травня о 12:30
на Валентинівській, 2
в актовій залі
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Представлення до вчених звань (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
2. Інформація до 100-річчя з дня народження доктора медичних наук, професора Я.Р. Синельникова «Закоханий в анатомію» (доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедрою анатомії і фізіології людини імені Я.Р. Синельникова І.А. Іонов)
3. Про створення Музею історії науки «FMF OPEN SPACЕ» на фізико-математичному факультеті (декан фізико-математичного факультету, доктор педагогічних наук, професор, Н.О. Пономарьова ).
4. Про зміну наукового консультанта та зміну наукових керівників (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
5. Звіт докторантки університету кандидата філологічних наук О.В. Муслієнко (перевіряюча: доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри зарубіжної літератури і слов’янських мов О.А. Скоробогатова)
6. Про відрахування з аспірантури (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
7. Про видачу дипломів докторів філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
8. Про визначення кафедр та призначення рецензентів для проведення попередніх експертиз дисертаційних робіт (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
9. Про затвердження тем дисертаційних досліджень (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
10. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, кандидат філологічних наук, професор Т.І.Тищенко).
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні колеги!
Запрошуємо вас прийняти участь у лекції, яку прочитає професор Ігор Христофоров. Ігор Христофоров є професором Принстонського університету на кафедрі історії. Темою доповіді є: "Російська Імперія та реформи 1860."
ОГОЛОШЕННЯ
14 травня 2021 року (п'ятниця), о 15.00, в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбудеться публічна лекція Д-ра Войцеха Сєгєня, ад’юнкта Інституту педагогіки, Факультету суспільних наук Гданьського університету. Тема лекції: "Проблема мілітаризації дитинства".
Ми живемо у повоєнний час, після завершення Другої світової війни. Водночас в центрі Європи тривають воєнні конфлікти. Складовим елементом війни стають діти як топос, що використовується у війні. Мілітаризація дитинства і буде темою цієї лекції.
З огляду на епідеміологічну ситуацію лекція проводиметься в режимі онлайн, на платформі Zoom.
Підключитись др конференції Zoom:
Ідентифікатор конференції: 831 5506 2120
Код доступу: 833501
Радо запрошуємо викладачів, науковців, студентів і всіх інших зацікавлених осіб.
W dniu 14 maja 2021 r. (piątek) o godzinie 15.00 w murach Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego imienia Hryhorija Skoworody odbędzi się wykład publiczny Dr Wojciecha Siegienia, adjunkta w Instytucie Pedagogiki, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Gdański. Temat wykładu: “Problem militaryzacji dzieciństwa”.
Żyjemy w czasie powojennym, po zakończeniu II wojny światowej. Jednocześnie w centrum Europy mają miejsce konflikty wojenne. Elementem wojny stają się dzieci, jako topos, wykorzystywany w wojnie. Militaryzacja dzieciństwa będzie tematem tego wykładu.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną wykład będzie prowadzony online, na platformie Zoom.
Serdecznie zapraszamy wykładowców, naukowców, studentów i wszystkich innych osób zainteresowanych.
Вийшов черговий випуск журналу: Health, sport, rehabilitation
Вийшов черговий випуск (перший номер у 2021 році) журналу "Health, sport, rehabilitation" (категорія Б по всіх педагогічних спеціальностей і з фізичного виховання, включений в бази DOAJ, ERIH + і багато інших)
У цьому номері: статті авторів з Іраку, Індонезії, Сербії, України та інших країн з різних оригінальними методиками у фізичному вихованні і спорті: про плиометрическом тренуванні в воді для юних футболістів, про фактори стрибучості в волейболі, про видеопособий для суддів в баскетболі, про інтегральному розвитку точності, про аквафітнесе для жінок, про розвиток статичної та динамічної сили із застосуванням степ-платформи.
Всім авторам спасибі за вибір нашого журналу!
Зміст випуску:
ORIGINAL ARTICLES. PHYSICAL EDUCATION
T.M. Kravchuk, J.V. Golenkova, O.O Slastina, A.V. Komar, A.K. Sierykh (Author)
V.M. Miroshnichenko, O. Yu. Brezdeniuk, V.V. Holovkina, O.I. Romanenko, I.S. Chekhivska (Author)
ORIGINAL ARTICLES. SPORT
O.G. Kanishchev, Zh.L. Kozina, V.M. Grynyova, V.V. Masych (Author)
I.M. Sobko, Y.І. Chucha, I.A. Podmaryova, O.P. Nagovitsyna, I.М. Zhuravlova (Author)
Andri Asrul Setiyawan, Sapta Kunta Purnama (Author)
Shimal Hama Chomani, Abdulla Majeed Dzai, Karzan Karim Khoshnaw, Marko Joksimovic, Ana Lilic, Arazw Mahmood (Author)
Аспірантка зі спеціальності «011-Освітні, педагогічні науки» Штефан Марина Владиславівна увійшла до складу Вченого комітету 15-ї міжнародної конференції «Суспільство. Інтеграція. Освіта. Конференція пройде 28-29 травня 2021 року в Резекненському технологічної академії, Резекне, Латвія.
ОГОЛОШЕННЯ
Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди запрошують науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти доєднатися до науково-практичного вебінару "АНДРАГОГІЧНИЙ ПІДХІД У ПЕДАГОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"
10 квітня 2021 р.
11.00 – 14.30
Підключення:
Ідентифікатор конференції: 816 7091 7574
Детальніше
ОГОЛОШЕННЯ
Запрошуємо 8 квітня 2021 року о 15.00 год. усіх гарантів освітніх та освітньо-наукових програм, завідувачів кафедр, стейкхолдерів, представників груп забезпечення та здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти взяти участь у вебінарі на тему «Досвід впровадження інституційної моделі управління якістю підготовки майбутнього фахівця в педагогічному університеті»
Спікери:
- Пежинська Ольга Михайлівна − очільниця відділу ліцензування та акредитації Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
- Бойко Марія Миколаївна − к.п.н, доцент кафедри педагогіки і методики початкової освіти, голова комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
Вебінар відбудеться на платформі «Zoom» за посиланням:
Ідентифікатор конференції: 870 8153 0240
Код доступу: 535844
ОГОЛОШЕННЯ
Сумський національний аграрний універистет, Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики та громадська організація "Інноваційний університет" запрошують усіх бажаючих взяти участь у on-line зустрічі присвяченій особливості акредитації освітньо-наукових програм (PhD).
Зустріч відбудеться на платформі ZOOM
Time: Apr 2, 2021 10:00 AM Kyiv
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84408124610...
Meeting ID: 844 0812 4610
Passcode: 9225
Time: Apr 3, 2021 10:00 AM Kyiv
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/87911396918...
Meeting ID: 879 1139 6918
Passcode: 9225
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні аспіранти!
Пропонуємо Вам долучитися до проходження дистанційного курс «Академічна доброчесність в університеті».
Подробиці за посиланням: https://vumonline.ua/course/academic-integrity-at-the-university/
ОГОЛОШЕННЯ
До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди!
Рада молодих учених ХНПУ імені Г.С. Сковороди оголошує конкурс есе «Моя академічна доброчесність» серед здобувачів освіти всіх рівнів університету.
До конкурсного журі входять голова РМУ О.І. Башкір, члени РМУ Т.В. Бондар, І.А. Проскурін, Я.А. Скидан, К.О. Макітренко, директор Наукової бібліотеки О.Г. Коробкіна та к.юр.н., доцент кафедри цивільно-правових дисциплін і трудового права імені проф. О.І. Процевського Д.О. Новіков. Оргкомітет просить надсилати конкурсні есе до 26 квітня 2021 року на адресу: esseantiplagiat@gmail.com
Детальну інформацію про конкурс та умови його проведення можна знайти під QR-кодом.
Переможці будуть оголошені в День науки в Україні 15 травня.
Шановні молоді вчені, долучаємося до:
Щорічний конкурс на здобуття Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим вченим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок 01.04.2021 р.
Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок і стверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі. На здобуття премії можуть висуватись наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше, ніж за рік до їх висунення. У конкурсі на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники установ, організацій, підприємств України, Національної академії наук України, галузевих академій наук України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.
Строк подачі матеріалів з супроводжуючими документами – щорічно до 1 квітня.
Стипендії Президента України для молодих вчених НАН_25.04.2021 р.
Стипендії Президента України для молодих вчених НАН України для найбільш талановитих молодих учених (далі стипендії) призначаються з метою підтримки молодих учених, які здійснюють перспективні наукові дослідження в галузі природничих, технічних, гуманітарних і суспільних наук.
На здобуття стипендій можуть бути висунені наукові співробітники, аспіранти, стажери-дослідники та інженерно-технічні працівники наукових установ, організацій та підприємств НАН України, яким не виповнюється 35 років на час присудження стипендії. Особи, які бажають здобути стипендії, повинні мати опубліковані наукові праці, науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.
Строк подачі матеріалів з супроводжуючими документами – конкурс проводяться двічі на рік – до 25 квітня та до 25 вересня.
Іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук
Дедлайн до 30.04.2021 р.
Увага!
Звіти аспірантів за І семестр 2020/2021 р. будуть проходити на кафедрах з 08.02.2021 р. до 13.02.2021 р.
Заняття аспірантів 1 – 3 років денної та вечірньої форми навчання розпочнуться з 15.02.2021 р., заочної – травень – червень 2021 р.
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні колеги!
В рамках проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, який упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти, до якого долучився наш Університет, ЗАПРОШУЄМО всіх бажаючих відвідати 16 лютого (вівторок) о 16.00 лекцію радника проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, почесного президента Міжнародного центру академічної доброчесності Девіда Ретінджера “Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють”. Зустріч відбудеться на платформі зум, мова заходу - англійська з синхронним перекладом на українську.
форма реєстрації для участі тут
Публікація наукової роботи у двадцять другому номері журналу під назвою «Київський науково-педагогічний вісник»
Триває прийом заявок на стипендіальну програму ім. Лейна Кіркланда на 2021–2022 навчальний рік
Польсько-американським фондом свободи та фондом «Лідери змін» оголошено відкритий конкурс на отримання стипендії імені Лейна Кіркланда на 2021–2022 навчальний рік.
Де? Польща.
Тривалість: повний навчальний рік.
Стипендія: 16200 злотих (виплачуватиметься частинами протягом 9 місяців).
Сфери досліджень:
- економіка і менеджмент,
- адміністрація/менеджмент,
- державне управління,
- право,
- суспільні науки,
- політологія і міжнародні відносини,
- охорона навколишнього середовища і клімату,
- сфера безпеки та кібербезпеки,
- кризовий менеджмент,
- політика розвитку та гуманітарна допомога.
Програма забезпечує:
- безкоштовний доступ до університетських занять;
- допомогу наукового керівника;
- безкоштовне проживання в Польщі;
- страховий медичний поліс KL OC у приватній установі;
- покриття витрат на проїзд;
- відшкодування візових витрат;
- можливість покупки навчальних матеріалів та посібників;
- участь в орієнтаційно-вступній програмі та інтеграційно-тренінгових з’їздах стипендіатів;
- курси польської мови.
Вимоги до учасника програми:
- наявність громадянства та постійне проживання в Україні;
- вища освіта;
- вік до 40 років;
- досвід професійної діяльності (мінімум 2 роки);
- принаймні 2 роки перерви після останнього закордонного стажування, яке тривало понад 6 місяців.
Для кандидатів з України навчання відбуватиметься польською мовою.
Реченець: 01 березня 2021.
Заповнення аплікаційної форми: https://kirkland.edu.pl/rekrutacja/
Детальніше: https://monitor-press.com/ua/responsive/8990-27228.html
Засідання РМУ ХНПУ імені Г. С. Сковороди
23 грудня 2020 р. відбулося чергове засідання РМУ ХНПУ імені Г. С. Сковороди в режимі online.
Основними питаннями, винесеними на розгляд РМУ були:
1. Звіт - презентація про роботу ради молодих учених ХНПУ імені Г. С. Сковороди за 2020 рік.
2. Положення про діяльність студентського наукового гуртка.
3. Положення про проведення конкурсу есе серед здобувачів освіти «Моя академічна доброчесність».
4. Грантова діяльність .
5. Проєктна діяльність.
6. Проведення конкурсу есе «Моя академічна доброчесність» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня (до 25 січня)
7. Участь у конкурсах.
8. Подача на нагородження кращих студентів на грамоту від РМУ при ХОДА.
Також члени РМУ внесли свої пропозиції, щодо роботи у настопному році та обмінялися теплими привітаннями з прийдешніми святами!
Онлайн зустріч з гарантами освітніх програм
16 грудня 2020 року Відділом аспірантури і докторантури за сприянням Наукової бібліотеки та Центру інноваційної діяльності і трансферу технологій було організовано онлайн зустріч з гарантами освітніх програм, завідувачами кафедр, науковими керівниками здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Під час зустрічі було представлено доповіді:
- Науково-інформаційний супровід навчальної діяльності та наукових досліджень здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. (Директор наукової бібліотеки Коробкіна О.Г.)
- Публікаційні можливості для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти та молодих учених у журналах категорії Б та Web of Science/Scopus. (Редактор центру інноваційної діяльності і трансферу технологій Кривобокова А.І.)
Інформація доповідей була корисною для учасників онлайн зустрічі. Після доповідей відбулось жваве обговорення заявлених тем. Учасники зустрічі отримали відповіді на свої запитання.
Презентація з наради "Підготовка до акредитаційної експертизи освітньо-наукових програм"
Оголошення!
Шановні аспіранти денної форми навчання! У кого є діти до 14 років, можете отримати новорічні подарунки у профкомі університету! З собою мати копію паспорта та свідоцтва про народження дітей.
Увага!
Шановні аспіранти 1-2 року заочної форми навчання, заняття розпочнуться з 16.11.20р. дистанційно!
Розклад розміщено у відповідному розділі сайту.
Увага!
Аспіранти 3 року всіх форм навчання мають пройти науково-викладацьку практику на відповідних кафедрах у дистанційній формі з 02.11.2020 р. до 12.12.2020 р.
Звертаємо Вашу увагу, що заняття на цей період не проводяться! Заняття відновляться з 16.12.2020 р.
Витяг з наказу від 15.10. 2020 р. No 36–А Про проходження науково-викладацької практики