Конфереції, олімпіади та наукові конкурси

НАКАЗ МОН України № 1313 від 28.11.2018 р. Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Соціальна педагогіка» серед студентів вищих навчальних
закладів

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Дошкільна освіта» серед студентів вищих навчальних
закладів

Шановні  колеги, доводимо до відома :

У зв'язку з технічними причинами, зі згоди з Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності «Дошкільна освіта» серед студентів закладів вищої освіти переноситься  з 16-17 травня 2019 року на 23-24 травня 2019 року.

Результати олімпіади    Магістри       Бакалаври