НА ДОПОМОГУ ПЕРШОКУРСНИКУ

Шановний першокурснику!

Ви розпочинаєте шлях до майбутньої професії у стінах одного з найстаріших університетів України – Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, який був заснований у 1804 році. Бути студентом ХНПУ імені Г.С. Сковороди – престижно, цікаво, перспективно і водночас складно.

Університет будує свою роботу згідно з європейськими стандартами. Ви навчатиметесь за кредитно-модульною системою (ECTS), яка вже випробувана в Європі і, безсумнівно, є вагомим елементом уніфікації освітнього простору континенту. Навчання за цією системою сприятиме оволодінню необхідними ваховими компетентностями, а Ваш диплом – затребуваним і визнаним на теренах України та за її межами. Адже від того, наскільки активно й успішно Ви будете оволодівати знаннями та набувати професійних навичок, брати участь у наукових і культурно-просвітницьких заходах університету, залежить Ваш завтрашній день. Сприяти цьому покликаний цей довідник, який допоможе Вам зорієнтуватись у кредитно-модульній системі, змісті та структурі навчального процесу. Сподіваємося, що він буде не тільки корисним і цікавим, але й визначить шляхи нашого з Вами співробітництва. Ваш успіх у житті – у ваших руках!

Блоки дисциплін вільного вибору

Розклад занять дисциплін вільного вибору студентів 2019/2020 навчальний рік 1 семестр

Спільні успіхи і досягнення – це найкраща реклама нашої з Вами співпраці у всіх аспектах студентського життя!

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.