Гуртожиток № 3 ХНПУ імені Г.С. Сковороди


 

Гуртожиток № 3 розташований  у самому серці Салтівки, найбільшого житлового масиву України, у районі із добре розвиненою інфраструктурою, через 2  тролейбусні зупинки від станції метро Академіка Барабашова. За дві хвилини пішої ходи від гуртожитку знаходиться тролейбусна зупинка та зручна транспортна розв`язка громадського транспорту. Поруч із гуртожитком розташований міський парк Перемога, спортивний майданчик для занять спорту, Салтівський ринок, кінотеатр, льодовий палац «Салтівський лід», продуктові магазини, торгівельні центри.  Гуртожиток № 3 - коридорного типу, загальна кількість місць: 1030. Створені відповідні умови для того, щоб мешканці почували себе зручно. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столами та стільцями, шафами. До послуг здобувачів вищої освіти простора актова зала для проведення різноманітних заходів. Для активного відпочинку на території студентського містечка функціонують різноманітні спортивні секції, створені всі необхідні умови для навчання та відпочинку.

В гуртожитку проживають такі факультети:

 • Фізико-математичний факультет
 • Факультет мистецтв
 • Факультет психології і соціології
 • Факультет фізичного виховання і спорту
 • Юридичний факультет
 • Факультет початкового навчання
 • Природний факультет

Гуртожиток має власне студентське самоврядування, яке представлене Студентською радою в гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією студмістечка та студентством.  Студентська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку яких обирають на виборах студ ради гуртожитку.  Здобувачі вищої освіти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватись «Положення про студентський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку гуртожитку» та умов Договору про надання послуг  тимчасового проживання у гуртожитку.

Для поселення в гуртожиток необхідно:

 1. Паспорт або ID-карта + довідка з реєстру.
 2. Копія паспорта або ID-карта + довідка з реєстру.
 3. Копія ідентифікаційного коду.
 4. Довідка про проходження мед. огляду.
 5. Копія квитанції про сплату за проживання у гуртожитку.
 6. Фото 3Х4 (4 шт ).
 7. Військовий квиток або приписне свідоцтво зі штампом про зняття з військового обліку + копія.
 8. Квитанція (адміністративний збір) сплачується в день поселення в гуртожиток (відділення банку).

Для отримання пільги з оплати за проживання у гуртожитку здобувачі вищої освіти подають до деканатів заяви на ім`я ректора із зазначенням особистих данних та конкертної пільги за проживання.

До заяви подаються завірені в установленому порядку копії документів.

 

Адреса гуртожитку № 3: м. Харків, проспект Ювілейний, 50

Контактні телефони:
+38(0572)629038
+38(0572)623106
 
Харків,
пр. Ювілейний, 50
Тел.
+38(0572)629038
+38(0572)623106
 

Зав. гуртожитком

Осипа Тетяна Павлiвна

тел. +380682470146

Паспортист

Петросян Марта Арамівна

Головна

Карта проїзду:

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.