Гуртожиток № 3 ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Традиційно студенти Юридичного, Фізико-математичного, Художньо-графічного, факультету Мистецтв, Психології та соціології та Фізичного виховання проживають у гуртожитку № 3, що знаходиться за адресою: проспект Ювілейний 50. Гуртожиток розташований у самому серці Салтівки, найбільшого житлового масиву України, у районі із добре розвиненою інфраструктурою, через дві тролейбусні зупинки від станції метро «Академіка Барабашова». Всього за 2 хвилини пішої ходи від гуртожитку знаходиться тролейбусна зупинка та зручна транспортна розв’язка громадського транспорту. Поруч із гуртожитком розташований міський парк «Перемога» (загальна площа парку замає 45 гектарів), стадіон, спортивний майданчик для занять спортом, Салтівський ринок, кінотеатр «KinoLand», льодовий палац «Салтівський лід», продуктові магазини, торгівельні центри та ін.

Харків,
пр. Ювілейний, 50