Природничий Факультет

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ПРИРОДНИЧОГО ФАКУЛЬТЕТУ

I Міжуніверситетська науково-практична конференція студентів, магістрантів «Актуальні питання природничої науки та освіти»


Бажаєш отримати сучасну біологічну освіту? Тоді приходь на природничий факультет.

Лабораторії та лекційні аудиторії мають сучасне обладнання, проведення занять забезпечено мультимедійною підтримкою. На факультеті працюють зоологічний та анатомічний музеї, ботанічний сад та оранжерея, у колекції якої представлено понад 3000 видів рослин. Навчально-спортивна база для проведення польових практик з ботаніки та зоології розташована в мальовничих місцях на березі річки Сіверський Донець на території Національного природного парку “Гомільшанськи ліси”. Педагогічні практики, де студенти оволодівають вершинами педагогічної майстерності, проходять у найкращих школах, ліцеях та гімназіях міста та області.

На факультеті діє студентське самоврядування, яке організовує та проводить багато виховних заходів, серед яких: конкурс педагогічної майстерності, Дебют першокурсників, Посвята в біологи, День хіміка, Студентська весна, міжфакультетський конкурс КВК, екологічна акція «Роди та процвітай Земле моя!», валеологічна науково-просвітницька акція «Здоров’я молоді – здоров’я нації», «Чорнобильські дзвони» тощо.

Маркіна Тетяна Юріївна
декан факультету

доктор біологічних наук, доцент кафедри зоології
Ликова Ірина Олександрівна
куратор з навчальної роботи

канд. біологічних наук,
доцент кафедри зоології
Сінопальнікова Наталія Миколаївна
куратор з виховної роботи
канд. педагогічних наук,
доцент кафедри здоров’я людини і корекційної освіти
Пінський Олександр Олександрович
куратор з наукової роботи

канд. педагогічних
доцент кафедри ботаніки

Сьогодні навчальний процес забезпечують 5 кафедр:

Студенти факультету з інших міст повністю забезпечені гуртожитком, який зручно розташований неподалік від навчального корпусу (ст. м. «Академіка Павлова», вул. Гв. Широнінців, 41-А).
Після закінчення нашого факультету, молоді вчителі викладають біологію, хімію, екологію та основи здоров’я в загальноосвітніх навчальних закладах різного типу, коледжах, мають можливість продовжити наукову роботу в аспірантурі університету та в подальшому стати викладачами вищих навчальних закладів.

    Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.