Ботанічний сад

Ботанічний сад ХНПУ імені Г.С. Сковороди активно використовується для наукової діяльності здобувачів вищої освіти, аспірантів та викладачів кафедри ботаніки.

Ботанічний сад поєднує дві секції (оранжерею і дендрарій) в яких зібрано колекцію з понад 1000 видів і сортів рослин. Колекції рослин використовуються на тематичних заняттях з таких дисциплін як «Ботаніка. Морфологія і анатомія рослин», «Ботаніка. Систематика рослин», «Декоративне квітництво», «Біогеографія і філогенія рослин і тварин», «Екологія рослин». Здобувачі вищої освіти (першого, другого і третього рівня) мають змогу аналізувати та порівнювати екологічні умови і пристосування до них рослин, знайомитись із видовим і сортовим різноманіттям, стійкістю рослин проти шкідників і хвороб, навчатися агротехнічним заходам з догляду рослин, живцюванню, топіарному мистецтву. На базі ботанічного саду проводяться екскурсії для школярів і виконуються екопроекти, наукові дослідження для учасників МАН.

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера),2

тел. 343-2-666

Маліченко Євген Тихонович

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.