Консультаційний центр по підготовці школярів до вступу у вищий навчальний заклад

Консультаційний центр проводить підготовку учнів 10-11 класів та випускників минулих років до вступних іспитів та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) за наступними дисциплінами (при умові набору відповідних груп):

• УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА;
  • ІСТОРІЯ УКРАЇНИ;
  • АНГЛІЙСЬКА МОВА;
  • МАТЕМАТИКА;
  • БІОЛОГІЯ;
  • ХОРЕОГРАФІЯ (підготовка до творчого конкурсу);
  • ХУДОЖНЯ ГРАФІКА (підготовка до творчого конкурсу);

Предмети обираються слухачами самостійно з урахуванням особистої необхідності та побажань.

Заняття проводяться провідними висококваліфікованими викладачами нашого університету із використанням новітніх освітніх технологій.

ТЕРМІН ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ТА НАВЧАННЯ В КОНСУЛЬТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ПО ПІДГОТОВЦІ ШКОЛЯРІВ ДО ВСТУПУ У ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

• Початок прийому документів: з 01 серпня по 25 вересня 2016.
  • Початок занять: жовтень 2016 року.
  • Закінчення занять: квітень 2017 року.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В КОНСУЛЬТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ПО ПІДГОТОВЦІ ШКОЛЯРІВ ДО ВСТУПУ У ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:

• заява на ім’я ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди (Дод.1);
  • копія паспорту (або свідоцтва про народження) та ідентифікаційного коду;
  • 2 фотокартки (розмір:3*4);
  • квитанція про оплату;
  • пластикова папка-швидкозшивач;

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ у Консультаційному центрі по підготовці школярів до вступу у вищий навчальний заклад:

• Якісний рівень підготовки абітурієнтів до ЗНО та вступу у ВНЗ.
  • Підготовка ведеться досвідченими та кваліфікованими викладачами нашого ВУЗу.
  • Комфортні умови навчання.
  • Зручний графік проведення навчання, що буде особливо зручно для школярів з інших населених пунктів.
  • Програми занять розроблені з урахуванням всіх необхідних умов, які висуваються Міністерством освіти і науки щодо ЗНО.
  • Слухачі отримують унікальну можливість познайомитись з процесом навчання, який максимально наближений до університетського.

Прерогативою консультаційного центру є плідна та активна профорієнтаційна робота серед школярів міста Харкова та області, а також потенційних абітурієнтів одного з найстаріших та славетних педагогічних університетів України – ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ САВИЧА СКОВОРОДИ.

ДОКЛАДНА ІНФОРМАЦІЯ за телефонами: завідувач центру Кречік Софія Василівна (096)875-90-33, старший інспектор Волкова Людмила Альбертівна (063) 947-47- 60, (068) 912-90- 36

та електронною адресою consult_centre@hnpu.edu.ua, pidgotovka-hnpu@ukr.net.

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, кор А, к. 230

тел.(0572) 68-11-69